reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
A tak w ogóle od kiedy należy mieć spakowaną torbe do szpitala?
Mnie wczoraj udało się kupic staniczki do karmienia na warszawskim Tarchominie, gdzie mieszkam. Przed ciąża mialam rozmiar 80C, w tej chwili to 80F. Niestety nie bylo dokladnie takiego rozmiaru więc wzielam jeden stanik 80FF ( na podczatek) i drugi stanik 80E. Kosztowaly sporo, ale żeby utrzymac taki ciężar trzeba miec dobre podparcie! POLECAM paniom, dla których najpularniejsze bawełniane i rosnące wraz z biustem staniki do miseczki E nie wystarczają! Super wykonanie - miękka bawełna w środku i piękna koronka na zewnątrz!

Lady's Place
 
Ostatnia edycja:
Niolek ja sie spakowalam, bo mnie M pogonil, ale tak naprawde mialam w planie pakowac sie albo jak sie zacznie, albo jak sie dowiem, kiedy cesarka. wszystko mialam kupione, trzeba bylo tylko wrzucic do torby.
Staniki piekne, ale cena:szok:
 
Aniołek, cudny obrazek, a brata nie słuchaj!

niołek, torbę trzeba spakować na tyle wcześniej żeby z bólami nie latać po mieszkaniu w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy, no chybaże lubisz sporty ekstremalne ;-)
a stanik..... fiu fiu..... ale cena jeszcze bardziej...
 
Staniki fajne (ceny nie komentuję),ale wg mnie lepsze bawełniane,przewiewne,bez drażniących koronek itp..Będzie lato,mleko cieknie,to jest coś co trzeba bardzo często zmieniać i prać.Usztywnienia wszelkie tylko przeszkadzają.A uwydatniać cycków to wierzcie mi,że nie trzeba:-D A do podtrzymania to szerokie ramiączka,dobry rozmiar i najlepiej,żeby po odsłonięciu do karmienia,ta miseczka pod spodem to też taki "stelaż" był,a nie cala odsłonięta pierś.;-)
 
reklama
Fakt, staniki ładne, ale koronka dla mnie odpada.
Ja myślałam, że za swoje dużo zapłaciłam (polecam triumph'a Mamabel Micro ok. 90 zł). Szerokie ramionczka i szerokie potrujne zapięcie przy rozmiarze 85E.
Co do torby, to też jeszcze nie spakowałam, co prawda mam wszystko przygotowane, tylko wrzucić, ale jakoś tak nie potrafię się zmobilizować żeby to zrobić. Jak się zacznie to będzie mobilizacja :-p
 
Do góry