reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

aha83 swietne te bodziki i opakowanie tez:-D hi hi ja najpierw zobaczylam zdjecia, a dopiero pozniej przeczytalam opis;-) i tak sie zastanawialam po co nam tu zdjecie mleka wklejasz:-D hi hi ale zawieszona jestem:zawstydzona/y::-D hi hi
 
reklama
Poczytaj komentarze,możesz też wysłać maila z zapytaniem do kogoś kto u danego sprzedawcy już kupił;-)
 
Aha świetne to body takie łaciate, a ja mam bzika na punkcie krów :-), napisz proszę gdzie kupiłaś i za ile.

A co do pytania odnośnie zakupów na allegro, to ja kupowałam wszystko - rożki, pieluszki, termometr, nożyczki, cążki, etui na smoka, pas poporodowy, podkłady i tysiąc innych u Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro, wklejam go już chyba po raz trzeci, tylko nie myślcie, bo to żaden mój znajomy, i nie mam z tego żadnych profitów, po prostu zamówilam, paczka szybko doszła, i jestem zadowolona, a jak przeglądałam to jest jeden z tańszych. Więc może i wy będziecie zadowolone, a co do pościeli i łóżeczka to kupiłam z moich okolic, żeby można było odebrać osobiście.
 
Spaczynka a pas poporodowy to kupowalas juz po porodzie? Bo ja nie wiem jak go mierzyc.. czy na taki duzy brzuch czy na mniejszy (taki jak bedzie po wyjsciu dzidzi).



a w ogole to przed chwilką wygralam na allegro nowy z metką kombinezonik, za całe 11zł
icon_biggrin.gif


na wzrost 68 więc na zimę jak znalazł, a może i na wyjscie ze szpitala wcisnę, choć nie wiem czy sie nie utopi
icon_smile.gif

hehehe
na polarku, cieplusi
icon_smile.gif
jestem bardzo zadowolona

525608997dd6.jpg
 
Ale super kombinezon, to rzeczywiście majątek dałaś ;-)

No ja kupiłam w sumie tak na oko, w opisie pisze, zeby zmierzyć obwód brzucha po porodzie i w zależności ile wynosi dobrać rozmiar, ja wzięłam M, przed ciążą nosiłam S, lub M, ale jakby mnie za bardzo ściskał to przyjaciółka mnie poratuje L.
 
reklama
Do góry