reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

buciki rewelacja , chyba też takie mojemu kupie bo inaczej gubimy skarpetki :zawstydzona/y:

Ja mam na to sposób - kupuję większe skarpety , w ten sposób robią się podkolanówki i za chiny ludowe Asia ich nie zgubi. No chyba że zacznie je ciągnąć to w końcu spadną.;-)

Żaba fajna :-)
 
reklama
Ja mam na to sposób - kupuję większe skarpety , w ten sposób robią się podkolanówki i za chiny ludowe Asia ich nie zgubi. No chyba że zacznie je ciągnąć to w końcu spadną.;-)

Żaba fajna :-)
u mnie nawet to nie pomaga niestety , Kuba ciągle coś z nogami robi np ostatnio ciągle jeździ z nogami na barierce wózka i próbuje zdjąć buty ;)

co do fotelika to myślimy nad kupnem takiego New!!! Fotelik Samochodowy Cybex Pallas +Gratisy ! (1083969669) - Aukcje internetowe Allegro
 
Też go oglądałam ale ta cena... Tak się zastanawiam czy dziecku wygodnie z tym zabezpieczeniem z przodu. Na długi etrasy to chyba może dziecko drażnić ale nie wiem, nie znam sie... :-p
 
u mnie nawet to nie pomaga niestety , Kuba ciągle coś z nogami robi np ostatnio ciągle jeździ z nogami na barierce wózka i próbuje zdjąć buty ;)

co do fotelika to myślimy nad kupnem takiego New!!! Fotelik Samochodowy Cybex Pallas +Gratisy ! (1083969669) - Aukcje internetowe Allegro

Ania a co wiesz o tym foteliku? Bo ja tez go ogladalam i moj S namawia mnie zebysmy ten kupili, ale ja jakos nie mam przekonania. Boje sie ze przy mocnym hamowaniu wylecialaby mi z niego. No i wydaje mi sie ze bedzie jej goraco w takim woteliku. Kurcze nie wiem juz sama.

A i ten sam system ma jeszcze firma Kiddy.
 
Ostatnia edycja:
Ania a co wiesz o tym foteliku? Bo ja tez go ogladalam i moj S namawia mnie zebysmy ten kupili, ale ja jakos nie mam przekonania. Boje sie ze przy mocnym hamowaniu wylecialaby mi z niego. No i wydaje mi sie ze bedzie jej goraco w takim woteliku. Kurcze nie wiem juz sama.

A i ten sam system ma jeszcze firma Kiddy.
jeszcze się nie zdecydowaliśmy bo póki co mamy fotelik do 18kg , ale jakbyśmy kupowali to dopiero po wakacjach i raczej tutaj w NO bo kwotowo wychodzi podobnie
One są bez pasów? :szok: ciekawe jak wypadają w testach
4 gwiazdki w najnowszym teście ADAC , zresztą widzieliśmy najpierw w auto-świecie że dobrze wypadł w testach
 
No ale z pasami są czy bez?

EDIT: ja z tych niedowiarków, ale faktycznie SAME dobre opinie wszędzie.

Dziewczyny czy któras miala styczność z pampersami Sleep&Play? Bo przed chwilą mieliśmy mega awarię, bo ja durna matka nie zajarzyłam że kończą się pampersy:baffled: wysłałam A do kauflandu a tam były tylko te Sleep&Play i je kupił. Tylko one jakieś takie cienkie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry