reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Kilolek u nas tak samo.Jak byłam w ciąży juz pod koniec to pytań nie było końca kiedy urodzę bo wszyscy chcą Niunia zobaczyć.I też sobie mysle kurde pielgrzymki będą pewnie.A tak naparwdę odwiedziło mnie pare osób i to takich po których bym się nie spodziewała,ba nawet Niunio małe upominki dostał:szok:
Ale ja nikogo nie zmuszam i na siłę zapraszać nie będę:sorry:
Masz rację trochę przykre bo chcesz się pochwalić swoim skarbem wszystkim no ale...
Wszyscy są tacy zapracoani... to najczestsza wymówka hehe...brak czasu...
a u mnie gdybym tylko na to pozwoliła bylyby pielgrzymki:cool: ale szczerze mowiac to jakos wizja ciagłych odwiedzin mnie nie bawi... po za tym boje sie ze maly moglby jednak cos przez przypadek zlapac :cool:
 
reklama
a wiecie co? Ja się będąc w szpitalu obawiałam, ze jak wrócę to przez pierwsze dni goscie nie dadzą nam spokoju. Minał miesiac a odwiedziła nas tylko 1 kuzynka, a reszta zupełnie malego olała :-( trochę to przykre...

do mnie to nawet chrzestny sie nie pofatygowal (przyszly chrzestny Oliverka) a znajomi zamiast przyjsc do mnie to mowia " wpadnij z malym jak bedziecie miec chwile" no chyba powariowali ze bede z malym jezdzic po wszystkich zeby wejsc na chwilke i z powrotem do domu :wściekła/y::eek::eek::confused2::confused2:

U mnie też pranie n okrągło:sorry:
Wczoraj dostałam paczkę ciuszków z przewagą nexta no boskie:-)
Dziś czekam na drugą paczuszkę hihi:-D

Uwielbiam ciuszki z Nexta :-D:-D pochwal sie co tam dostalas, moze bedziemy miec jakies takie same wdzianko hehe :-D
 
a wiecie co? Ja się będąc w szpitalu obawiałam, ze jak wrócę to przez pierwsze dni goscie nie dadzą nam spokoju. Minał miesiac a odwiedziła nas tylko 1 kuzynka, a reszta zupełnie malego olała :-( trochę to przykre...

Kilolek u nas tak samo.Jak byłam w ciąży juz pod koniec to pytań nie było końca kiedy urodzę bo wszyscy chcą Niunia zobaczyć.I też sobie mysle kurde pielgrzymki będą pewnie.A tak naparwdę odwiedziło mnie pare osób i to takich po których bym się nie spodziewała,ba nawet Niunio małe upominki dostał:szok:
Ale ja nikogo nie zmuszam i na siłę zapraszać nie będę:sorry:
Masz rację trochę przykre bo chcesz się pochwalić swoim skarbem wszystkim no ale...
Wszyscy są tacy zapracoani... to najczestsza wymówka hehe...brak czasu...

podpisje sie pod tym


a i znalazlam juz karuzele i mate :)
http://smyk.com/index.php?option=com_sklep&task=product&Itemid=55&idPRODUCT=3532
http://smyk.com/index.php?option=com_sklep&task=product&Itemid=55&idPRODUCT=3532
 
A ja powiem szczerze, że zwariowaliśmy z zakupami dla małego, mamy już wszystko a mieszkamy z moimi rodzicami i mamy jeden pokój (jak nam się nie mieści upychamy u rodziców w gościnnym, tak więc mają już niezły bajzel przez nas). Mamy łóżeczko a kupiliśmy kołyskę.
ŁÓŻECZKO KOŁYSKA CONECO SIMPLICITY 4w1 BONUSY (835888278) - Aukcje internetowe Allegro
Łóżeczko można byłoby na płozach kupić ale kto by pomyślał?
Wózek wogóle się nie buja ani kołysze a mi ręce opadają od bujania i noszenia.
Ogólnie kołyska super sprawa, ale myslałam ze bedzie sama bujac a ona ma wibrator pod materacykiem i nie wiem czy to fajne, poza tym miała miec niby fajne melodyjki a ma trzy, fajne? hm....
 
kochane wpadam tutaj niestety na sekundke :( z mala sie nadal meczymy z kolkami..
mam pytanko nasza Zuzia w niedziele bedzie miec 3 tygodnie i teraz pytanka:
- werandujecie najpierw 5 minut i codziennie zwiekszacie o kolejne 5 i tak az dojdzie do 30 minut?
- nosek codziennie oczyszczacie?
- w nocy pampersy jak czesto zmieniacie - bo u nas najpierw bylo co 2-3 godziny aby mala miala zawsze sucho ale ona sie wybudzala strasznie i nic spac nie dawala... teraz patrzymy czy ma kupke a raczej wachamy... ale mam wyrzuty sumienia...
- karmie juz niestety tylko butelka - wybudzacie co 3 godziny czy pozwalacie spac?
- pepuszek po odpadnieciu kikuta tez troche krwawil?
- co Wasze malenstwa robia jak nie spia - moja placze a ja lece aby wziac ja na rece - wiem ze nie wychowawcze... ale jakos nie umiem...
- czasem mam dola bo mala zamiast przy mnie spac to zawsze wierzga :( umojego zas zasypia... a w nocy jak mam dyzur mam problemy zeby ja uspac... ona robi duze oczy i chce sluchac, trzymac sie za lapki itp.... i juz kazdego usypiania sie boje... dzis spala w sumie 1,5 godziny i to na razie po pol godziny i w wiekszosci na rekach bo bestia wyczuwa odkladanie do lozka i zabawa sie na nowo zaczyna...
- jak karmicie butelka to czym jak i kiedy dopajacie... my podajemy hebratke jak mala sie wybudzi...ale czesto jest to np. 30 min przed karmieniem - wtedy mniej zje i sie wczesniej wybudzi i znowu bledne kolo :(((

pozdrawiam Was serdecznie :)

- ja nie werandowalam jak maly mial 5 dni bylismy na 40 min spacerku ( moj pediatra zaleca spacery juz od dnia wyjscia ze szpitala:rofl2:) , generalnie od werandowania sie chyba odchodzi ja bym na twoim miejscu wybrala jakis dzien kiedy jest w miare pogoda i wyszla poprostu na 30 min spacer
-nosek czyszcze tylko jak słysze ze cos mu w nim przeszkadza
- na twoim miejscu jezeli mala nie przesikuje pieluchy to bym co 3 godziny nie zmieniala, jak zmienisz co drugie karmienie zeby jej nie wybudzac to tragedii nie bedzie (u mnie niestety tak sie nie da bo maly potrafi wtedy przesikac pieluche i wtedy musze mu jeszcze ubranko zmieniac:cool:
- absolutnie nie wybudzam :rofl2: marze o tym zeby spal jak najdluzej...no ale niestety jeszcze nie zdarzyło sie zeby spal dluzej niz 4,5 godz:cool:
- jak pepek odpada to moze jeszcze w srodku mala ranka zostac powinien sie na tym strupek zrobic
- maly jak nie spi to zazwyczaj lezy na swoim kocyku i sie rozglada , wiecej jeszcze zrobic nie potrafi:rofl2: Wiki za duzo nie placze chyba ze go brzuch meczy...dlaczego uwazasz ze branie na rece jak placze jest nie wychowawcze? nie wychowawcze jest nie odkladanie jej jak przestaje plakac:-)
- z usypianiem ci nie pomoge bo ja nie usypiam dziecka na rekach tylko w lozeczku, pewnie jestem wyrodna matka ale jakos noszenie malego na rekach az zasnie mnie nie bawi
- ja dopajam tylko czasami jak widze ze malego meczy brzuch to daje mu herbatke koperowa przed karmieniem, jak jest ok to w sumie nie daje mu nic dodatkowo, z tego co probowalam sie zorientowac w temacie to zdania na temat dopajania sa podzielone, ja mysle ze zima akurat nie ma takiej koniecznosci
 
- ja nie werandowalam jak maly mial 5 dni bylismy na 40 min spacerku ( moj pediatra zaleca spacery juz od dnia wyjscia ze szpitala:rofl2:) , generalnie od werandowania sie chyba odchodzi ja bym na twoim miejscu wybrala jakis dzien kiedy jest w miare pogoda i wyszla poprostu na 30 min spacer
-nosek czyszcze tylko jak słysze ze cos mu w nim przeszkadza
- na twoim miejscu jezeli mala nie przesikuje pieluchy to bym co 3 godziny nie zmieniala, jak zmienisz co drugie karmienie zeby jej nie wybudzac to tragedii nie bedzie (u mnie niestety tak sie nie da bo maly potrafi wtedy przesikac pieluche i wtedy musze mu jeszcze ubranko zmieniac:cool:
- absolutnie nie wybudzam :rofl2: marze o tym zeby spal jak najdluzej...no ale niestety jeszcze nie zdarzyło sie zeby spal dluzej niz 4,5 godz:cool:
- jak pepek odpada to moze jeszcze w srodku mala ranka zostac powinien sie na tym strupek zrobic
- maly jak nie spi to zazwyczaj lezy na swoim kocyku i sie rozglada , wiecej jeszcze zrobic nie potrafi:rofl2: Wiki za duzo nie placze chyba ze go brzuch meczy...dlaczego uwazasz ze branie na rece jak placze jest nie wychowawcze? nie wychowawcze jest nie odkladanie jej jak przestaje plakac:-)
- z usypianiem ci nie pomoge bo ja nie usypiam dziecka na rekach tylko w lozeczku, pewnie jestem wyrodna matka ale jakos noszenie malego na rekach az zasnie mnie nie bawi
- ja dopajam tylko czasami jak widze ze malego meczy brzuch to daje mu herbatke koperowa przed karmieniem, jak jest ok to w sumie nie daje mu nic dodatkowo, z tego co probowalam sie zorientowac w temacie to zdania na temat dopajania sa podzielone, ja mysle ze zima akurat nie ma takiej koniecznosci
u nas tak samo ze spacerem. Poszliśmy w 5 dobie bez żadnego werandowania. W szpitalu nam tak kazali.
 
witam

mam pytanko jakie wózki macie dla swoich pociech??? czy jestescie zadowolone z zakupu?? czy się sprawdziły ??

mam metlik i nie wiem jaki kupic ;-)
 
dziewczyny szukam jakiegos przebrania, stroju mikołaja, albo jakieś śpiochy czy pajacyk świąteczny. Może coś macie juz wyprobowanego, jestem ciekawa jaki bedzie material, bo chcialabym zeby maly np w wigilie w tym byl ubrany, anie tylko na chwilę
 
reklama
Do góry