reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

bakugan to taka.. kulka, do któej jest karta, i ta kulka jak się dotknie do niej tą kartą - się otwiera.. no trudno wytłumaczyć., bo ja nie rozumiem jak można lubić się tym bawić :-) to się wzięło z japońskiej kreskówki. Tym się gra. Mój syn dostał od mikołąja takie kulki razem z areną *BK* OFICJALNA ARENA WALKI BAKUGAN, sklep KRAKÓW (836952085) - Aukcje internetowe Allegro
i był bardzo szczęśliwy. To występuje w wersjach mniejszych oczywiście - np same kulki... :sorry:
bardzo dziękuję

My chłopakom szwagra kupujemy samochody firmy Hot Wheels - teraz jakis szal na to, mozna zbierac cale zestawy i kombinowac na sto sposobów: Sklep Hot Wheels sklep Internetowy zabawki Wrocław Dodam, ze chlopaki maja po 11 lat :-)

A dla lasek oczywiscie wszystko z hannah montana, czy to ksiazka, kosmetyki, pierdolki :eek:. Albo dziewczyny lubia perfumy, szampony, blyszczyki, gumki, szczotki, lalki barbi (np. w ciazy:happy::laugh2::happy:, one kosztuja nawet do 200zl :shocked2:, ale sa i tansze :tak:) cienie itp
a myslisz, ze hot wheels to nie za dziecinne dla nich? Bo mój Kuba się nimi bawi. ALe to przynajmniej coś na czym się znam :-):-):-) dzięki :-D
 
reklama
A ja powiem szczerze, że zwariowaliśmy z zakupami dla małego, mamy już wszystko a mieszkamy z moimi rodzicami i mamy jeden pokój (jak nam się nie mieści upychamy u rodziców w gościnnym, tak więc mają już niezły bajzel przez nas). Mamy łóżeczko a kupiliśmy kołyskę.
ŁÓŻECZKO KOŁYSKA CONECO SIMPLICITY 4w1 BONUSY (835888278) - Aukcje internetowe Allegro
Łóżeczko można byłoby na płozach kupić ale kto by pomyślał?
Wózek wogóle się nie buja ani kołysze a mi ręce opadają od bujania i noszenia.
Ogólnie kołyska super sprawa, ale myslałam ze bedzie sama bujac a ona ma wibrator pod materacykiem i nie wiem czy to fajne, poza tym miała miec niby fajne melodyjki a ma trzy, fajne? hm....

Łzeczko na plozach nie jest tak przytulne jak kolyska :sorry:
Ja mam gondole od wozka na plozach, dodatkowo wozek super sie buja, ale niestety moja mala nie za bardzo lubi kolysanie :shocked2:
A te wibracje to nie wiem czy sa zdrowe dla dziecka :sorry: Ja tam bym sie bala...


Kilolku u mnie w rodzinie dzieci robia listy do św.mikolaja i wtedy rodzina sie dzieli co kto kupuje (tylko jedna osoba kupuje praktyczne rzeczy np pidzame lub jakis inny ciuch, a reszta wymarzone zabawki). Dzieki temu dzieci zawsze maja to co chca. Moja Julia w zeszlym roku sie poplakala ze szczescia jak dostala rozowa hulajnoge (widok jej oczu bezcenny).

Bylam w ksiegarni wczoraj i kupilam taki album:
http://allegro.pl/item826657255_wielka_ksiega_malenstwa_album_dla_calej_rodziny.html
Ten rozowy. Bylo do wyboru 5, ale ten przypadl mi najbardziej do gustu. Teraz tez widze ze przeplacilam...Dalam 30 zł, a tu jest po 25...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Łzeczko na plozach nie jest tak przytulne jak kolyska :sorry:
Ja mam gondole od wozka na plozach, dodatkowo wozek super sie buja, ale niestety moja mala nie za bardzo lubi kolysanie :shocked2:
A te wibracje to nie wiem czy sa zdrowe dla dziecka :sorry: Ja tam bym sie bala...


Kilolku u mnie w rodzinie dzieci robia listy do św.mikolaja i wtedy rodzina sie dzieli co kto kupuje (tylko jedna osoba kupuje praktyczne rzeczy np pidzame lub jakis inny ciuch, a reszta wymarzone zabawki). Dzieki temu dzieci zawsze maja to co chca. Moja Julia w zeszlym roku sie poplakala ze szczescia jak dostala rozowa hulajnoge (widok jej oczu bezcenny).

Bylam w ksiegarni wczoraj i kupilam taki album:
Wielka księga Maleństwa Album dla całej rodziny (826657255) - Aukcje internetowe Allegro
Ten rozowy. Bylo do wyboru 5, ale ten przypadl mi najbardziej do gustu. Teraz tez widze ze przeplacilam...Dalam 30 zł, a tu jest po 25...
bardzo ładny i nie przepłaciłaś bo jeszcze przesyłkę sobie dolicz:-)
 
...a myslisz, ze hot wheels to nie za dziecinne dla nich? Bo mój Kuba się nimi bawi. ALe to przynajmniej coś na czym się znam :-):-):-) dzięki :-D
pewnie musialabyś się podpyać delikatnie co go interesuje, ale to takie na topie jest. Dziunka ma rację z tym Mikołajem, a jeśli już nie wierzy, to możesz sie delikatnie podpytać w prost co by tam chciał od mikołaja :happy:
 
pewnie musialabyś się podpyać delikatnie co go interesuje, ale to takie na topie jest. Dziunka ma rację z tym Mikołajem, a jeśli już nie wierzy, to możesz sie delikatnie podpytać w prost co by tam chciał od mikołaja :happy:
:szok: lepiej nie pytać!!! bo bym musiała kredyt wziąć :szok: raz zapytałam - przed komunią! oj to był jeden z większych błędów w moim życiu :tak:usłyszałam KOMPUTER :sorry: teraz się boję :shocked2::-p
 
:szok: lepiej nie pytać!!! bo bym musiała kredyt wziąć :szok: raz zapytałam - przed komunią! oj to był jeden z większych błędów w moim życiu :tak:usłyszałam KOMPUTER :sorry: teraz się boję :shocked2::-p
to moze sie podpytac rodzicow chlopca co???
moze oni ci powiedza co mu trzeba, albo co kolekcjonuje, co zbiera, a moze zgodzili by sie na jakies zwierzatko, moze ma rybki (a tam mozna kupic wszystko: domki, roslinki, rybki), moze lubi puzzle, cos do szkoly np. nowy plecak, jakies pierdolki, a moze jakas gra na komputer, albo pamięć tzw. pendrajw (od 50 d0 100zl), albo ja np mojemu mezowi kupilam myszke i klawiature bezprzewodowa, raz lampke na usb, sa tez jakies miliony takich pierdolek, a w wyborze to napewno by ci pomogl sprzedawca w komputerowym
 
bardzo ładny i nie przepłaciłaś bo jeszcze przesyłkę sobie dolicz:-)

nie pomyslalam :shocked2: az mi wstyd :zawstydzona/y::-D

pewnie musialabyś się podpyać delikatnie co go interesuje, ale to takie na topie jest. Dziunka ma rację z tym Mikołajem, a jeśli już nie wierzy, to możesz sie delikatnie podpytać w prost co by tam chciał od mikołaja :happy:

Co do wiary w mikołaja. W przedszkolu był mikołaj i Julka mi tam opowiada, a mi sie wyrwalo: "Ale taki prawdziwy mikołaj?" A ona:"Nie, bo był w masce, na obcasach, a wogole to była jakas baba" :-D Przed dziecmi sie nic nie ukryje :-D

:szok: lepiej nie pytać!!! bo bym musiała kredyt wziąć :szok: raz zapytałam - przed komunią! oj to był jeden z większych błędów w moim życiu :tak:usłyszałam KOMPUTER :sorry: teraz się boję :shocked2::-p

:-D:-D:-D to faktycznie strach :-D

Moja kuzynka ma syna w tym wieku i moj kuzyn, ktory jest chrzestnym kupil mu kapielowki Adidasa, bo to ten wiek jak dzieciaki chca wszystko oryginalne :-D mysle ze to tak duzo nie kosztowalo, a bylo fajne(bo oryginalne;-)) i praktyczne (bo ma basen w szkole).
 
reklama
Uleńka Ty chyba masz ta poduszke klin? Powiedz mi czy Twoj maly normalnie na niej spi czy sie zsuwa? I jak ona jest wysoka? Mi A zrobil w pracy na wzor takich co sa na allegro. Ale mala nie za bardzo lubi na niej spac. Polezec polezy ale trzeba pilnowac, bo tak sie kreci ze zsuwa sie w dol i to tak jakos bokiem. W nocy na pewno nie moge jej tak polozyc, bo po chwili znalazlabym ja gdzies miedzy moimi nogami;-):-D Jestem ciekawa jak u Ciebie sie sprawdza.
 
Do góry