reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Wczoraj kupiłam sobie kapcie do szpitala.Miałam kupić zwykłe ale stwierdziłam , że podczas moich męczarni jak spojrzę w dół to zrobi mi się może weselej:-D:-D:-D:-D:-D poród na wesoło czemu nie:-Doto moje towarzyszki świnki :-)
oby tylko pieluszki zatrzymały "wyciek" jak wstaniesz :))))
mnie połozna radziła jednka zwykłe klapki, gumowe - jak się pobrudzą, pod wodę.
 
ja poprzednio rodziłam w takich niebieskich owieczkach. Faktycznie robiło sie wesoło jjak na nie popatrzyłam. Z resztą nie tylko ja, bo cały personel też się hihrał. Zwłaszcza jak już na fotelu te owieczki w góre poszły ;-)
trochę podobne do tych
KAPCIE OWIECZKI SUPER PREZENT EXTRA CENA roz 37 (727236542) - Aukcje internetowe Allegro
A wody mi chlusnęły na porodówce wielgaśną kałużą a owieczki jakimś cudem ocalały nietkniete :-)
 
jeśli nie zdejmiesz ich przez cały czas, to będą też pierwszą rzeczą, jaką po tej stronie brzucha zobaczy Twoje dziecko :-D:-D:-D
Cała Iza wesoło i konkretnie:-D:-D
Moze być też tak że ze złosci zacznę rzucac tymi świniami po oddziale , wiadomo co mi do głowy strzeli:-D
Kilolek tez super te owieczki, kapitalne!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
oby tylko pieluszki zatrzymały "wyciek" jak wstaniesz :))))
mnie połozna radziła jednka zwykłe klapki, gumowe - jak się pobrudzą, pod wodę.

Tez mialam takie ktore mozna bylo umyc. Bo jak pierwszy raz wstalam z lozka to tak ze mnie chlusnelo, ze pode mna kaluza krwi byla :sorry: a klapeczki tylko pod kranik i swiecily czystoscia :tak:
 
a ja myhśałam że kapcie mają łużyć do spacerowania po korytarzu czy pokoju...
a na porodówkę leżą koło łóżka....:sorry::zawstydzona/y: a my rodzimy na bosaka....
jeśli to się w kapciach rodzi to ja też zamierzam coś extra kupić....:cool2:bo te wasze owieczki czy świnki to extra są....:-D
 
a ja myhśałam że kapcie mają łużyć do spacerowania po korytarzu czy pokoju...
a na porodówkę leżą koło łóżka....:sorry::zawstydzona/y: a my rodzimy na bosaka....
jeśli to się w kapciach rodzi to ja też zamierzam coś extra kupić....:cool2:bo te wasze owieczki czy świnki to extra są....:-D

Nie, no tak, kapcie sluza tylko do chodzenia po korytarzu lub pokoju ale takze na porodowce - przeciez nie bedziesz przez caly porod lezec :tak: a rodzisz na boso :tak:
 
reklama
Do góry