reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

Wyczytałam, że o ścinaniu włosków rozmawiacie.. Byłam u fryzjerki (mamy 2 córeczek) i doradziła mi utrzymać taką długość, żebym mogła swobodnie w kucyka zawiązać. No i jakby wypadałby nadmiernie po porodzie to wodą z octem płukać, witaminki łykać, dużo wody niegazowanej pić i często włosy wyczesywać z głową w dół. Ograniczyć prostowanie i suszenie suszarką - jeśli to możliwe. I to by było na tyle;-)

Jeśli chodzi o zadbane mamusie to dla tych aktywniejszych znalazłam to:
Ćwicz w ciąży DVD - program AKTYWNE 9 miesiecy (943227774) - Aukcje internetowe Allegro
Zastanawiam się, czy kupić, bo w sumie już końcówka ciąży, ale po ciąży to dopiero się zacznie walka z kg:D więc chyba jednak zamówię.
Póki co strasznie trudno mi się zebrać by w domu zacząć ćwiczyć, ale jak już skończę trening to czuję się dużo lepiej i mam poczucie, że sama dla siebie coś rewelacyjnego zrobiłam:-)
Zostaje jeszcze 2h ćwiczeń w tygodniu na szkole rodzenia. Babka nas pilnuje ostro i w sumie to jestem jej za to wdzięczna.
Jak macie jakieś ciekawe linki z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży to poproszę o wrzucenie!!
 
reklama
Ja włosy zostawiam takie nie ścinane przynajmniej na razie... W życiu jeszcze takich długich nie miałam bo moje to z rodzaju tych upartych co tyle i koniec. Może po porodzie je trochę podetne. A że z moimi to i tak dużo roboty to mi to obojętne jakiej są długości...
Elvie wierz mi ze po ciąży nabiegasz się podwójnie... bo gwarantuje że jak Lenka zapłacze a ty będziesz w innym pomieszczeniu to polecisz zobaczyć co się dzieje. Do tego spacerki, schylanie się a to po to a to po tamto, a tu trzeba niunię przewinąć a to ją przenieść... do tego normalne domowe obowiązki...
 
dziewczyny ja w sumie o schudniecie sie martwie, wiem ze schudne bo ja ruchliwa bardzo jestem, mam blyskawiczna przemiane materii i jak sie zawezme to osiagne cel...najgorsze z ta wysypka co mnie oszpecila, tu jest moj problem...ja chyba jakas operacje bede robila, nie wiem czy to zejdzie mi po ciazy, jestem zszokowana i zalamana, ja tak bardzo zawsze o skore dbalam, moja biodra i tylek to cos strasznego, a wczesniej to ja nawet cellulitisu prawie nie mialam, na wakcjach to stringi na plazy nosilam! taka mialam pupe! a teraz? szkoda gadac, blizna goni blizne i wysypke i rozstepy to chyba sa pod spodem i dziury i nie wiem co jeszcze i to wlasnie w tych miejscach najgorzej!! takze nie martwcie sie tylko o kilogramy bo one znikna same, albo troche pasa przycisniecie, a co ja mam zrobic????
 
dziewczyny ja w sumie o schudniecie sie martwie, wiem ze schudne bo ja ruchliwa bardzo jestem, mam blyskawiczna przemiane materii i jak sie zawezme to osiagne cel...najgorsze z ta wysypka co mnie oszpecila, tu jest moj problem...ja chyba jakas operacje bede robila, nie wiem czy to zejdzie mi po ciazy, jestem zszokowana i zalamana, ja tak bardzo zawsze o skore dbalam, moja biodra i tylek to cos strasznego, a wczesniej to ja nawet cellulitisu prawie nie mialam, na wakcjach to stringi na plazy nosilam! taka mialam pupe! a teraz? szkoda gadac, blizna goni blizne i wysypke i rozstepy to chyba sa pod spodem i dziury i nie wiem co jeszcze i to wlasnie w tych miejscach najgorzej!! takze nie martwcie sie tylko o kilogramy bo one znikna same, albo troche pasa przycisniecie, a co ja mam zrobic????


Biedna jesteś, współczuję ci z ta wysypką. Ja ostatnio znalazłam na allegro czysty kolagen i chyba sobie go wypróbuję na skórę na brzuchu piersiach i biodrach.
PONAD 10000 sztuk SPRZEDANYCH kolagen COLLAGEN MAX (951766092) - Aukcje internetowe Allegro
kolagen JĘDRNA SKÓRA REDUKUJE ROZSTĘPY CELLULIT (947141200) - Aukcje internetowe Allegro
 
Biedna jesteś, współczuję ci z ta wysypką. Ja ostatnio znalazłam na allegro czysty kolagen i chyba sobie go wypróbuję na skórę na brzuchu piersiach i biodrach.
PONAD 10000 sztuk SPRZEDANYCH kolagen COLLAGEN MAX (951766092) - Aukcje internetowe Allegro
kolagen JĘDRNA SKÓRA REDUKUJE ROZSTĘPY CELLULIT (947141200) - Aukcje internetowe Allegro
Elma, nie daj się nabrać tej reklamie!! Czysty collagen jest cholernie drogi, a na aukcji kosztuje podejrzanie tanio:/
Pamiętam jak Oriflame wprowadzało kremy ecollagen i tłumaczyli nam, co wpływa na ich cenę, a 50ml kosztuje 79zł.
Poza tym każda mądra kosmetyczka i każdy dermatolog twierdzi, że z rozstępami można walczyć tylko wówczas, gdy są świeże i maja taki różowy kolor. Później to już tylko laser i interwencja plastyka może pomóc, bo tych białawych rozstępów żaden żel ani krem nie zredukuje. Ewentualnie można je rozjaśnić a latem nie opalać by różnicy koloru nie pogłębiać.
Byłam ostatnio na szkoleniu kosmetycznym, bo moja firma wprowadza nowy żel na rozstępy i żel na brzuch, więc trochę się na ten temat nasłuchałam, dlatego mnie te kolagenowe reklamy nie przekonują.
 
Dzięki za radę, ja tam ślepo w to nie wierzę, nie łudzę się też że mi rozstępy znikną ale co mi szkodzi spróbować może chociaż skóra będzie ładniej wyglądać (nawilżona jędrniejsza) a taki tani to on nie jest bo kupujesz tylko 5 ml.
 
A ja w ramach poprawienia sobie humoru, i choc lekko, chociaz optycznie wychudzenia moich "rubensowskich" ksztaltów, zrobiłam sobie peeleng cukrowy całego ciała i poprosilam męża o dokładne wmasowanie balsamu brązujacego. No musze przyznac,że odrobinke podzialało, jednak skora "musnieta słoncem" to to co "wronki" lubia najbardziej. Przynajmnie na porodowce jakoś llepeij bede wygladac...heheheh. w tym tygodniu jeszcze planuje pomalowac paznokcie u rąk i nóg na czerwono....a co:)
 
a ja jesli chodzi o włoski mam straszny problem, bowiem wypadaja mi na maxa... Nio moze kapke mniej niz mieisac temu, jednak podczas sprzatnia, czy to zamiatania, czy odkurzania sa ich miliony wszedzie... utrapienie po prostu:-( nie wiem , co mam począć...juz je podcielam i nadal nic, moze znacie jakies magiczne sposoby? Pozdrawiam buziaki:-)
 
reklama
Do góry