reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

reklama
mi sie zachcialo tych peelingów i obrabiając swe boskie ciało znalazłam jednego takiego co sie rozstep nazywa na brzuchu... dlatego Katik dzieki Ci za artykuł:-D

teraz musze tylko sponsora swoich rozstepow poszukac:-):-):-):-) bo ceny tych skutecznych preparatow powalaja:eek:
 
Kamisia fajnie ci... bo będziesz miała mniej roboty...ja machnęłam włosy na krótko w pierwszej ciąży na miesiąc przed porodem i to był mój błąd... bo z natury kręcone włosy nie dały się nijak ujażmić a spiąć też ich nie umiałam...teraz zostawiam długie...nigdy tak długich jeszcze nie miałam :szok: najwyżej do ramion a teraz za łopatki sięgają
 
ja tez zapuszczam teraz wlosy, nie cierpie krotkich wlosow...i zafarbowalam sie na blond znowu, cala glowe nie tam zadne pasemka bo tego tez nie lubie, rozjasnilam caly leb bo juz czarny byl:-p i lepiej mi:-)
 
Justa zdjęcia poprosze na zamknięty :-) moje kudły widać tam na zdjęciu spięte wysoko na głowie w koński ogon...kolor też nie jest naturalny bo jestem raczej ciemna blondi
 
Ja ścięłam je tak żeby móc je spiąć w kitka bo przy dziecku będzie wygodniej. A żebym wyszła w rozpuszczonych i nie uczesanych (czyt. odbitych na szczotce i wyprostowanych) nie ma mowy- więc zostawiłam sobie alternatywe
Przed świętami pójdę farbnąć- i tak oto do szpitala pójdę jako gwiazda a wyjdę jako rozgwiazda:-D....a po porodzie jak dojde do siebie zrobię sobie dekoloryzację i pierdzielnę sobie rudy- taki jak ma magdalena walach albo kasia zielińska! A cooo:-)
 
Ja sie zastanawiam czy lepiej jest wlosy skrocic teraz,przed porodem czy jak juz urodz:confused: i szczerze mowiac jak bedzie lepiej dla ich kondycii
 
reklama
Ja mam krótkie włosy :-) a w pon. ide odnowić pasemka, bo po porodzie nie będzie czasu i siły na parogodzinne siedzenie u fryzjera- zwłaszcza, że moje włosy takie chętne do rozjaśniania, że masakra:szok::eek::-)
 
Do góry