reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
cześć dziewczyny :-) jestem nowa na tym wątku ale myślę że często będę go odwiedzać :tak: od dziś zaczynamy się starać o drugą dzidzię :tak:
problem tylko w tym że ja wciaż karmię. @ miałam dopiero raz od porodu. Lekarz mi wciskał na siłę tabletki antykoncepcyjne (bo twierdził że nawet jak się karmi to można szybko zajść w ciążę) Teraz jak już mogę się starać (po 6 miesiącach od cc) to mi mówi że dokąd będę karmić to napewno nie zajdę :wściekła/y::no: no i bądź tu mądrym ehhhhhhh

Nie obraź się, ale twój lekarz chyba nie jest zbyt mądry.
Po pierwsze dlatego,że twierdzi,że karmiąc piersią nie można zajść w ciążę. Skąd on ma takie informacje? I to lekarz mówi? A dlaczego matkom karmiącym wszyscy przepisują zastrzyki depo provera skoro nie można zajść w ciążę ? Po drugie- po cc 6 miesięczna przerwa to zdecydowanie za mało. I to co najmniej o pół roku. Może jeśli nie chcesz wierzyć komuś z forum, idź do innego lekarza żeby sprawdzić kto ma racje.
 
czesc dziewczyny,jestem nowa na forum,ja tez zaczełam starania,mam już córeczke gabrysie która w listopadzie skonczy 3 latka i marzy nam sie synek,moze sie uda
 
czesc Dziewczyny,
jestem bardzo swierza staraczka:-) (od 4 cykli) wiec bardzo podoba mi sie ten watek i chetnie sie do niego przylacze...niestety musialam chwilowo "zawiesic" strania bo biore antybiotyki i innne leki ktore na przynjamniej jakies 1,5 miesiaca nie pozwalaja mi sie starac,troche mi smutno z tego powodu no ale mus to mus...
pozdrawiam wszystkie poczatkujace:-) i zycze milego wieczoru
 
Witajcie. Staram sie z mezem o dzidziusia. Kochalismy sie 22/23 pazdziernika. Miesiaczke mialam 8 paz, moje cykle z reguly trwaja 31 dni (ten trwal 33 zmienilam klimat). Czy moglam zajsc w ciaze? i kiedy moge zrobic najwczesniej test ? i jeszcze jedno pobolewa mnie podbrzusze a nigdy tak nie mialam przed @.
 
Witajcie. Staram sie z mezem o dzidziusia. Kochalismy sie 22/23 pazdziernika. Miesiaczke mialam 8 paz, moje cykle z reguly trwaja 31 dni (ten trwal 33 zmienilam klimat). Czy moglam zajsc w ciaze? i kiedy moge zrobic najwczesniej test ? i jeszcze jedno pobolewa mnie podbrzusze a nigdy tak nie mialam przed @.
test najlepiej robić w dniu spodziewanej @ lub później, wiec wydaje się, ze jeszcze za wczesnie.
pzdr
 
szansa na to że zaszłaś w ciąże jest! Jeżeli tak się stało to prawdopodobnie poczęcie w twojej sytuacji miało miejsce 25 października wiec całkiem niedawno... jeżeli jesteś w ciąży to myślę że test który zrobisz np 9-10 listopada powinien wyjść pozytywny, ale nie koniecznie.
polecam wtedy zrobić najczulszy test strumieniowy.
powodzenia!
 
reklama
No dobra wiec teraz jest inna sprawa... Wczoraj ok 14 jak robilam siusiu i sie podtarlam zobaczylam krew na papierze :zawstydzona/y: , doslownie malenka plamka. Byla jasno czerwona, zalozylam wkladke. Wieczorem byla ta sama plamka, dzisiaj rano z nocy bylo troche krwi, a popoludniu bylo duzo wiecej krwi (jasnoczerwona). @ to nie moze byc jest 10 dni do terminu! I w pierwszy dzien mnie boli i @ pojawia sie nagle. Zastnawiam sie czy to moze byc plamienie implantacyjne :confused: . Tak jakby mogloby byc to (owulacje mialam 23-ego) a owe plamienia sa od 3 do 10 dni... Nie wiem juz cos myslec :-(, wczesniej czegos takiego nie mialam! Aaaa i jeszcze jedno teraz bylam w lazience i znowu prawie nic nie mam, od godz 18.
 
Do góry