reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Wcie kobiety..to niesamowite ale...2 testy pozytywne:-) Jeszcze przed okresem jestem ale moze to juz to!
Powodzenia dla wszystkich! Piszcie jak u was sprawy sie maja;-)
 
reklama
A propos :-)
Moja bratowa w pierwszym cyklu po odstawieniu pigułek zaszła w ciążę bliźniaczą.



no właśnie a propos bliżniaków one się rodzą tam gdzie w rodzinie są geny na bliżniaki tzn.że już są w rodzinie bliżniaki czy od tak np.ja piszesz po pigułkach tak to się zrobi że blizniaki są pomimo w rodzinie nie ma bliżniaków:confused::eek:;-)
 
witajcie dziewczynki
ja tez wlasnie jestem w trakcie staran od dwoch miesiecy.Teraz wlasnie mam dni plodne wiec "przycisnelam" mezusia i staramy sie.:-)mam nadzieje ze teraz moze sie nam uda.tak bardzo chce miec fasolke ze ta mysl przyslania mi caly swiat a nadodatek to bedzie nasze pierwsze dziecko! trzymam za was wszystki kciuki i czekam razem z wami na wiadomosc o pojawieniu sie fasolki. buziaczki
 
no właśnie a propos bliżniaków one się rodzą tam gdzie w rodzinie są geny na bliżniaki tzn.że już są w rodzinie bliżniaki czy od tak np.ja piszesz po pigułkach tak to się zrobi że blizniaki są pomimo w rodzinie nie ma bliżniaków:confused::eek:;-)
Patrysiu mi ostatnio lekarz tłumaczył,ze po odstawieniu pigułek w 3 kolejnych cyklach jest duże prawdopodobieństwo ciazy bliźniaczej ze wzgledu na wysoki poziom hormonów jaki jest w organiźmie.
Dlatego ja tydzień temu skończyłam ostatnie opakowanie i odstawiam juz teraz pigułki żeby w sierpniu móc zaczac staranka:happy:
 
Cześć Dziewczyny!!!Jestem tu dzisiak po raz pierwszy w życiu więc chciałam się przywitać.Ja też z mężem od 3 miesiecy się staramy o drugiego dzidziusia. 17.05 powinnam dostać@ a tu nic. Dzisiaj mija więc 5 dzień od terminu. Do tej pory miałam bardzo regularnie cykle +- 1 dzień. Robiłam dzisiaj rano test ale na razie tylko jedna kreseczka, może za wcześnie. Objawów okresowych nie mam, tylko piersi mnie bolą i od czasu do czsu podbrzusze. Tak strasznie bym chciała żeby tym raze sie już udał zrobić dzidziusia. Co myślice? Mam dwa testy dzisiaj znów kupiłam ale nie wiem kiedy zrobić...nie mogę już wytrzymać tej niepewności..
 
Cześć Dziewczyny!!!Jestem tu dzisiak po raz pierwszy w życiu więc chciałam się przywitać.Ja też z mężem od 3 miesiecy się staramy o drugiego dzidziusia. 17.05 powinnam dostać@ a tu nic. Dzisiaj mija więc 5 dzień od terminu. Do tej pory miałam bardzo regularnie cykle +- 1 dzień. Robiłam dzisiaj rano test ale na razie tylko jedna kreseczka, może za wcześnie. Objawów okresowych nie mam, tylko piersi mnie bolą i od czasu do czsu podbrzusze. Tak strasznie bym chciała żeby tym raze sie już udał zrobić dzidziusia. Co myślice? Mam dwa testy dzisiaj znów kupiłam ale nie wiem kiedy zrobić...nie mogę już wytrzymać tej niepewności..
WItaj:tak::-)
Ja bym na Twoim miejscu poszła na badanie krwi:tak:Wiedziałabys na czym stoisz:tak:
 
witam :)
A my zaczynamy drugi miesiąc staranek. @ się powoli kończy i juz niedlugo mozna znowu zacząć serduszkowanie. Pozdrawiam wszystkie staraczki i życze zebysmy wszystkie jak najszybciej zafasolkowały.
 
reklama
cześć dziewczyny :-) jestem nowa na tym wątku ale myślę że często będę go odwiedzać :tak: od dziś zaczynamy się starać o drugą dzidzię :tak:
problem tylko w tym że ja wciaż karmię. @ miałam dopiero raz od porodu. Lekarz mi wciskał na siłę tabletki antykoncepcyjne (bo twierdził że nawet jak się karmi to można szybko zajść w ciążę) Teraz jak już mogę się starać (po 6 miesiącach od cc) to mi mówi że dokąd będę karmić to napewno nie zajdę :wściekła/y::no: no i bądź tu mądrym ehhhhhhh
 
Do góry