reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

:)Cześć dziewczynki.
Niestety dziś przyszła do mnie ta wstręciucha @ i od nowa zaczynam starania za 14 dni.
Najpierw z 10 dni wyposzczę mojego mojego męża :) a potem do dzieła .
Pozdrawiam wszystkie starające się . trzymajcie sie dziewczynki i pamiętajcie dzieci to największy skarb .Ja mam 4-letnią córeczkę ( aktualnie jest u babci ) a dom taki pusty jak jej nie ma , ze nie moge sobie miejsca znaleźć , po prostu brak mi motywacji. Jak tam wasze maleństwa ????? :)

Trzymajcie się kochane i pamiętajcie każda z nas już niedługo będzie mamą :)
 
reklama
Majeczka..watki pewnie sie połączy..bo my tu wszystkie..raz tu spojrzymy..tam coś odpiszemy:)..Plotkary takie z nas:)-staraczek!:)

Własnie wróciłam znad jeziorka:)suuuper -pływałam juz ;D ;D..woooda chłodna..ale nie wytrzymałam..tak uwielbiam pływać.
Pływalismy też motorówką!Bomba!..Uwielbiam takie dni..(gril był-piwko tez:)))..teraz pojeżdze sobei rowerkiem pod prysznic i do łóżeczka:)..jUtro pooooowtórka!:)..wieczorem-delegacja:(..Będe za Wami teskniła..(jej..aż gezią skórkę mam- po powrocie egzaminy..brrry :(..ale jeszcze jutro balujemy!:)(bezalkoholowo juz ::)

Pozdrawiam! Dorka
 
Izabelka dzięki za wsparcie... :-*
Dorka Ty to męża wykończysz pływaniem i grilowaniem ;)
Majeczka tylko nam się tu nie smuć !!! Głowa do góry, zobaczysz że za niedług będziemy oglądały zdjątka Twojego brzusia, a później maleństwa... No mówię Ci, jeszcze mi powiesz "miałaś rację" ;D Ja to wiem i już, a jak ja coś powiem to się musi sprawdzić :)
trzymam kciuki za nas wszystkie :-* Miłego wieczorka dziewczyny:)
 
:) mezus chce brzucha zgubic..a ja..by mi urósł..:) :D :D
Dodka!_TY równiez-kosiaj kosiaj i oznajmiaj-JESTEM MAMĄ:)

Dobranoc zdiewuszki!Zmykam do meżusia:)

kisssssss
 
Ja nie mam dzidziusia :(..nie mam sie kim pochwalić-może mezem?? :D..taki słodki mój ludek-kochany:)
ok-zmykam już do niego!:)buziaczki!
 
Moniqe29-przykro mi,że tym razem nici z "fasoluni",ale będzie dobrze i myśl pozytywnie.Ja powinnam dostać @ wczoraj lub dziś,bo cykle mam 28-29 dniowe,a dziś właśnie mój 29dc.-zobaczymy ,przyjdzie ta wstręciucha @ CZY NIE PRZYJDZIE ::)-nie ma co się zamartwiać .Będzie co ma być :).Pozdrowionka,ja zaraz lece do pracy.PA!!!!PA!!!! ;D
 
Mam nadzieję Lana,że zapoczatkujesz nowy wątek... pisz co i jak bo siedzę jak na szpilkach; tak bardzo chciałabym aby wam się udało, bo nie jest sprawiedliwe,że na swiecie jest tyle niechcianych dzieci, a my tu wszystkie tak pragniemy maleństwa i mamy do zaoferowania morze milości!
Trzymajcie sie będę do was zaglądać między jednym sprawdzianem a drugim hihi :D buziaczki
 
Cześć Lana,
Napisz potem czy masz @ czy nie. Szkoda ,że musisz dzisiaj pracować . Trzymaj się ciepło :)


 
reklama
Cześć dziewuszki!!

Wracam do was po przerwie, stęskniona i już nie zdołowana, bom w dół zdążyłam wpaść po krwotoku. Teraz ok, nie wiem tylko jak mam sobie wyliczyć owulację, bo nie wiem który dzień krwawienia zaliczyć do @, lekarz też nie wie, mówi, że poczekamy. Ciekawe na co ??? Ale dobra jest, widocznie tak ma być.
Margolis, my to chyba równocześnie w ciążę zajdziemy, co?
Dorka, ja też nie mam się kim pochwalić, dzidziolka nie mam, męża za to mam i też jest kochany ;D
Majeczka, u mnie wg monitoringu owulacja jest w najdziwniejszych terminach, bynajmniej niekoniecznie w tych co ja sobie wyliczam.
Lana, chwal się testem, oby pozytywnym, mam nadzieję, że @ nie przyszła.
Ściskam wszystkie starające, trzymam kciuki
 
Do góry