reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Witaj RYBKA-widzę ,że też dołączyłaś do kwietniówek,to fajnie będzie nam tu rażniej.Z tym bólem  w czasie owulacji to u mnie tez wystepujei raz boli podbrzusze a raz jajniki,ale nie jest to zbyt silny ból.Jeśli Cię tak nasówa to zapytaj się ginekologa-ja tam pytam o wszystko.Życzę owocnej "nocnej pracy"hi hi hi. ;D
 
reklama
OLIWKO!!!! Masz rację z tymi bocianami!!!! Mój mąż wrócił dzisiaj do domu i powiedział: "Kochanie, widziałam latające dwa bociany!!!!!!" Ale będzie dzieci ze stycznia 2006 ;D ;D ;D A tak w ogóle to dzidzie z początku nowego roku będą miały mniej problemów w szkole niż dzieci z grudnia i będą szybciej jeździć na spacery, szybciej się ciepło zrobi itp. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Choć szkoda i smutno trochę :(
Tylko drogie koleżanki, pamiętajcie, że same bociany Dzidzi nie załatwią ;) Trzeba się jeszcze wziąć za męża ::) Ja podjęłam decyzję, że zawieszamy starania na dwa miesiące, ale teraz kiedy @ się kończy zaczynam się łamać i zastanawiam się czy nie wziąć się za tego mojego mężczyznę ::)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się
 
Kasia 178-cieszę się ,że się nie poddajesz.Tak trzymaj.Tobie również życzę owocnych igraszek z małzonkiem hi hi ;D Ja tylko czekam aż mi się skończy @ i też zabieram się do dzieła!!!BĘDZIE DOBRZE DZIEWUSZKI ZOBACZYCIE-MUSI BYĆ ;D
 
Dziewuszki napewno bedzie dobrze bo nie ma innego wyjscia  :laugh: och niech @ sie juz konczy bo jz nie moge doczekac  prob hihihih
 
Dzięki Lana :)
Dziewczyny, hehe, my chyba powinnyśmy założyć wątek "W oczekiwaniu aż się skończy @" ;D
Musi być dobrze, fajnie, że się tak wspieramy.
Pozdrawiam :)
 
Agi - dlaczego bierzesz castagnus ,a luteine w 2 pol. cyklu .Ja biore zaraz po@ ,czy każdy gin. wie co innego .Choć jedna na owulacje a druga na podtrzymanie!A tak wogóle to cieszę się że są tu nowe mordki :D :D :D :D :D
 
Hej, Oliwka luteinke biore od 21 dc przez 5 dni ale jesli zafasolkuje to mam brac tak dlugo jak gin mi bedzie kazal a castagnus biore sam z siebie aby wszystko sie wyregulowalo
 
ja też nowa mordka  ;D

starajaca sie od kolejnego nowego cyklu :)

ja biore duphaston od 16-25 dnia cyklu i 1/2 bromergonu na obniżenie prolaktyny no i może w końcu...

a z tym bolącym jajnikiem to u mnie zazwyczaj boli z prawej a żadko z lewej
 
Jakobinka witamy serdecznie-fajnie ,że nasze grono się powiększa .Będzie nam tu rażniej i weselej. ;D
 
reklama
Hej:)Ja Wam z boku również kibicuję:)!!!!!!!qurcze chcialabym usłyszec w koncu to..jestem:)Lana! Cały czas kibicuje Ci..Wszystkim Wam!Potem będę podpytywała..co i jak "bardziej doswiadczonych "mam:)-kumpelek, 'niedoszłych grudniówek":)he..

Ja też mam kłucia z prawej stroy..b.b.rzadko z lewej....

Pozdrawiam..kiski dla Wszystkich!:)
 
Do góry