reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

MAJECZKO czy ty nie brałaś czasem luteiny? Bo po progesteronie czsem tak jest.No ibużka usmiechnięta .DZIEWCZYNY UWAGA NADLATUJĄ BOCIANY ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D O0 O0
 
reklama
Oliwka-dołączam do Ciebie-niech się kończy ta wredna @ i do dzieła dziewczyny.Niech kwiecień przyniesie nam dużo nowej ,pozytywnej energi. ;D
 
Czesc!!
Bardzo sie ciesze, ze powstal taki post. Tez bede sie starac. Wlasnie koncze @. To juz drugi cykl staran. 3 lata temu o tej porze poczelismy naszego jedynaka ... Trzymam kciuki za wszystkich "starajacych" sie i zycze duzo przyjemnosci ... ;D ;D ;D
 
Hej jestem dzis tu pierwszy raz  :) i tez chce bardzo dolaczyc sie do starajacych . Niestety mam za soba zabieg  lyzeczkowana w 8 tyg ciazy (puste pecherzyk) .Moj gin pozwolil mi sie juz starac po 1@ ale nie wyszlo teraz zaczal sie 2 cykl i mam nadzieje ze wszystko bedzie OK biore luteinke w 2 polowie cyklu i na wlasa reke castagnus . Zycze nam Wszystkim owocnego przytulania i pomyslnego testowania .
 
Witam dziewczyny! Też do was dołączam :laugh: dzisiaj przyszła "ta niechciana" więc jestem z wami ;) trzymam z was kciuki powodzenia w tym miesiacu
 
Hej dziewczyneczki. Mam pytanko, czy jak macie owulację to też was tak napiernicza lewy jajnik jak przy miesiączce, czy to ja jakaś lewa jestem ;) Mam to dopiero od jakiś 3 miesięcy, wcześniej nic takiego nie miałam, czy to normalne. ::)

Proszków anty nie biorę już od ponad roku i może to organizm tak odreagowuje???
W poniedziałek idę do gina, tylko nie wiem, czy to nie jest zbyt naiwne pytanie żeby się o to go zapytać :D :D :D.

Acha jak nabiorę dzisiaj troszkę siła to zabiorę się do dzieła jak wy, bo coś to pisanie pracy mnie znurzyło ;D ;D ;D

DZIEWCZYNY BĘDZIE  DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Rybka, mnie też tak zawsze boli jajnik przy owulacji i też najczęściej lewy, bardzo rzadko prawy. Pytałam gina, powiedział, że to normalne, można brać nospę- mi pomaga.
Miałam sobie odpuścić starania na 2 miesiące i wypocząć, ale teraz @ się kończy a ja się zastanawiam czy nie zabrać się wkrótce za męża ::) Zarażacie optymizmem ;D
pozdrawiam całą armię starających się kwietniówek ;)
 
Do góry