reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Dziewczyny, mam jeszcze pytanie: kiedyś któreś z Was pisały o tym, że wiesiołek jest dobry na płodny śluz. Więc kupiłam :) Ale jak go brać, tzn. ile razy dziennie i po ile, i czy przez cały cykl? Na opakowaniu nic nie jest napisane. Dzięki, pa :D
 
reklama
Witam dziewczynki...

Wpisuje sie na liste choc przyznam sie bez bicia ze nie mam nadziei w tym cyklu...;-( . Caly czas bola mnie jajniki. Piersi mam starsznie napeczniale noi mdlosci sie nasilaja ...To chyba problemy hormonalne ...Wiec... Zastanawiam sie czy nie zaczac antybiotyku...Jest mi zle...za tydzien znowu powinnam zaczac starania ale jak sobie pomysle o tym calym stresie po to mi sie odechciewa..

Kasiu ciesze sie ze cie widze na tym watku ;-)))

pozdrowionka
 
Majeczka, bo ze mną tak jest, mam straszne załamki :-[ ale potem szybko się zbieram ;) Tak bym chciała, żeby wrociła Ci wiara w to, że nasze starania mają sens. Kochana, będzie dobrze. Nie poddawaj się, nie możesz nie mieć nadziei! Nie myśl o tym, że za tydzień powinnaś zacząć starania, napastuj męża dla obopólnej przyjemności ;) ;D Słonko, będzie dobrze :) Trzymaj się!
 
cześć dziewczynki!
Kasiu178 Oeparol bierze się od pierwszego dnia cyklu do początku owulacjji 3 razy dziennie po 1 kapsułce na lepszy śluzik... powodzenia ..... trzymam kciuki ... :)
Pozdrowionka, miłego wieczoru...
 
Tiramisu- dzięki :) Trochę Cię tu nie było, co u Ciebie słychać? jak Twoje starania? Pozdrawiam Cię serdecznie, moja imienniczko i koleżanko po fachu ;)
Aletka :) Ależ mamy kompetentną i szybką moderatorkę :laugh:
Buziaki dziewczyny :-* :-* :-*
 
witam Kasiu178!
u mnie po staremu. nie udało mi się zafasolkować.... :(
staremu się znowu.... ;)za trzy dni... ;)
całuski
kasia
 
Bardzo fajnie ze watki sie polaczyly moze nasze komoreczki + plemniczki naszych chlopcow tez beda sie chcialy polaczyc . A we mnie weszla nowa energia  i juz za chwile sie zacznie  ;D  :)  :laugh:
 
reklama
Helo! Mamuśki ;D siedzę ,myślę i nie moge się doczekać choćby końca @ Postanowiłam kupić testy ow. i sprawdzic czy wogóle jest ta owulacyjka.Wiecie co?może ta piękna aura pozwoli nam się odprężyć a co za tym idzie szybciej zafasolkować!!!!!! ::) ::) ::) ::)Zyczę WAM i sobie z całego serca OLIWKA
 
Do góry