reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Margolis, mam pytanko, tak w ogóle to dzięki za radę, chodzi mi o ilość kwasu foliowego, biorę 0,4mg- kupilam w aptece (Folik), ale wyczytałam, że w Vitaralu-biore te witaminki ;) jest 0,2. To moze razem za dużo? Moze powinnam przestać brać vitaral? Jak myślisz? Nie byłam jeszcze u lekarza-niedługo się wybieram.
 
reklama
Izabelka, w tym co czytałam było wskazane jako optymalna dawka właśnie ta co jest w foliku czyli 0,4 mg. Opisywali tam badania według których szkodliwa była dawka powyżej 0,5mg na dobę, więc chyba lepiej brać witaminy już bez kwasu foliowego. :)
 
dobrze bierzesz folik. Folik to witamina rozpuszczalna w wodzie wiec bez obawy mozesz jej brac nawet za duzo, bo nadmiar wydzieli ci sie razem z moczem.
 
Dzięki za odpwiedzi :) macie podzielone zdania, więc najrozsadniej zrobię, jak na chwilkę odstawię witaminki, a będę brała folik dopóki nie pogadam z lekarzem. pozdrowionka
 
KOCHANE!!!

Dzięki za wszystko, co napisałyście. Miło czuć, że ma się obok siebie takie przyjazne dusze i pokaźną dawkę wsparcia :)
Lepiej mi już, mąż trochę mnie dzisiaj "rozerwał" ;) aż mi głupio, bo ostatnio tak się skupiłam na sobie, staraniu o Dzidzię i tym, co przeżywam, że gdzieś w tym wszystkim go "zapodziałam" :-[ a jest taki kochany... i wytrzymuje te moje humory, znosi wszystko cierpliwie i nie narzeka. I tak sobie pomyślałam dzisiaj, że i tak jestem szczęściara :) A dzidziuś mam nadzieję, że w końcu się pojawi w naszym życiu :) W Waszym też oczywiście ;)
Pozdrawiam!!!
 
Kasieńko tak się cieszę że ci już troszkę lepiej.A ja wariuję to 28dc bolą mnie cycuszki , mdli mnie - a może to tylko autosugestia.Ciągle myślę zrobić test czy nie-ratunku i gdzie ten luz , niech się dzieje wola nieba.PA :p ::) ;D
 
Oliwka, ja Cie rozumiem. Sama wiem, co dzieje się ze mną przy każdej końcówce cyklu, tuż przed @. czekanie: przyjdzie czy nie? Niestety zawsze się pojawiała :mad: :mad: Oliwka, ja bym Ci radziła, żebyś poczekała z testem, zwłaszcza, że niektóre osoby piszą, że nawet test Quick wyszedł im dopiero kilkanaście dni po terminie @. Tak bym Ci radzila, ale... sama nigdy nie wytrzymywałam i robiłam test wcześniej :-[ Teraz postanowiłam, że kiedy wznowię starania to nie zrobię testu szybciej niż tydzień po terminie @. Zazwyczaj do tego czasu robiłam już 2.3 testy :-[ A pieniądze, które w ten sposób zaoszczędzę przeznaczę na jakiś ciuch ::) Żeby było śmieszniej, oprócz zawodu nauczyciela jestem psychoterapeutą więc mogę się i zdiagnozować i zastosować terapię ;D i... w przypadku mojej własnej osoby cała wiedza i rozsądek biorą w łeb :( :-[ a ja swoje muszę "odwariować".
Trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieję, że się uda i niedługo podzielisz się z nami radosną wiadomością :D :D :D
Miłego dnia :)
 
Hej :laugh: czy zawsze macie jakieś objawy przed @? Bo mi teraz nic nie jest totalnie, nic mnie nie boli, nie mam mdłości, itd i czy to znaczy, że napewno nie jestem w ciąży? Wczesniej przed @ bolał mnie brzuch, piersi czasami, miałam nerw ;D a teraz nic!
 
Cześć dziewczyny, niestety u mnie na razie nie ma fasolki :( ale może do lata zaciążę miło będzie spotykać się np. na forum brzuszków. ;D ;D

Pozdrowionka :-*
 
reklama
Droga Katarzyno nie wytrzymałam zrobiłam test jaki mi został z allegro i nothing!!! i co dalej odrazu sugestia działa i cycuszki mniej bolą a brzuś bardziej.POczekam jeszcze parę dni i jeśli nie @ to zatestuję,ale co tam życie jest piękne i mozemy zostać mamusiami w 2006-ole!!!! :p :p :p :p ;D
 
Do góry