reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
Witam serdecznie Izabelka w naszym gronie starających.Trzymam w kciuki za Ciebie .Życzę powodzenia. ;D
 
Dzięki za ciepłe przyjęcie. Planowo mam dostać @ w czwartek, i czekam z niecierpliwością, tzn. aby nic sie nie wydarzyło oczywiście. Buziaki dla wszystkich i trzymam za was kciuki :laugh:
 
Chyba sie troche zbłażniłam ;D chodzi o dzień cyklu?! Przeczytałam twoje wcześniejsze wypowiedzi:)Oliwko Dzisiaj jest moj 22 dzień. umieram z niecierpliwości. Pozdrowionka 8)
 
Dziewczynki ja mam dziś 29dc. i czekam z niecierpliwością ,aby tylko nie było tej okropnej @.Trzymajcie za mnie w kciuki-aby teraz mi się powodło. :D
 
Cześć dziewczyny!!!
Jestem tutaj nowa ale od razu poczułam tą serdeczność. Ja też staram się o dzidziusia z moim kochanym mężem i już nie mogę się doczekać rezultatów. Kazdy dzień strasznie się dłuży. Bardzo bym chciała aby wszystko się udało ale mam też obawy, że znowu nic z tego nie będzie. Poprzednim razem moja radość skończyła się w 10 tygodniu i bardzo to przeżyłam. Ale muszę być dobrej myśli. Trzymajcie kciuki tak jak ja za Was!!!!
 
reklama
Czesc Moje Drogie!!
Wczoraj nie wytrzymalam,i zwolnilam sie z pracy i pobieglam do najblizszej przychodni zrobic Beta HCG. Moj okres nie przychodzi az 2 tygodnie. Dzisiaj siedze w pracy jak "na szpilkach", bo popoludniu mam odebrac wynik. Martwie sie co to bedzie. Bardzo sie denerwuje ... To dopiero nasz pierwszy cykl "staran", a juz chcialabym miec drugiego dzidziusia. Syn skonczyl juz 2 lata... Pozdrawiam wszystkie przyszle mamay i te obecne ... ::)
 
Do góry