reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zaczynam starania...

Ja na Twoim miejscu bym poczekała, nigdy nie wiadomo tak do końca jaki wpływ może mieć grypa na początek ciąży. A zdrowie Maluszka najważniejsze !!! A swoją drogą to Wam zazdroszczę, że już możecie brać się do dzieła, ja muszę jeszcze swoje odczekać... Pozdrawiam, Barbara.
 
reklama
Cześć Idalko ! :) Niestety @ nie zjawiła się :( .Już nie wiem , co mam o tym myśleć. Chciałam od czerwca już działać, ale jak tak dalej pójdzie, to może z końcem roku... 31 marca jestem zapisana na USG ( jeśli nie dostanę @ ). To tyle o zdrowiu. A teraz kilka zdań o sobie : mieszkam w Gdyni , mam kochanego męża, synka Błażeja ( 9 lat ) no i kota :). Pozdrawiam :) Barbara
 
dziewczynki mam problem...

W tym tygodniu POWINNA nadejsc moja owulacja ale...mam wrazenie ze jakies paskudztwo sie przyczepilo . chodzi mi o uplawy sa bialawe i nie wiem czy to normalne czy nie. czy to jakis paskudny grzybek sie przyplatal..;-( stosuje clotrimazol w kremie na wszelki wypadek ale boje sie ze jak wezme tabl. dopochwowe to nie zauwaze sluzu tego plodnego noi moj sluz bedzie wrogi dla plemniczkow...;-(( Co radzicie???
A tak chcialam sparwdzic te testy owulacyjne....
 
Basiu mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.
Wczoraj moj synek skonczyl dwa latka wiec z tej okazji kupilam sobie Folik i od dzis go lykam :) Wspaniale uczucie:) Nie moge sie juz doczekac staran.
 
Hej! Ja już sama nie wiem co u mnie z owulacją przez te ostatnie zawirowania. To chyba jakaś złośliwość, że od ponad roku miałam @ jak w zegarku a teraz gdy zaczęłam się starać wszystko się pokręciło, że sama już nie wiem... Smutno mi... :( :( :(
 
reklama
Margolis....

Nie zalamuj sie...Moze sproboj z testami owulacyjnymi..ja do tej pory nigdy tego nie robilam i zawsze myslalam ze nie mam owulacji..;-( a dzis sprobowalam ot tak ( jeden cykl na probe) i wyszedl mi test pozytywny -to juz cos...a jak twoje tempki? Moze o te cos powiedza o twojej owulacji?
Powiem ci ze ja mialam mialam @ dni jak w zegarku 4 dni w 31-32 dniu cyklu...Od kiedy zaczelam sie starac cykle sie rozregulowaly i wydluzyly..;-(( Dlatego postanowilam kupiC testy...Poczatkowo niekupowalam bo bylam sceptycznie do tego nastawiona i nie wierzylam ze mam owulacje zwlaszcza ze mam hiperprolaktemie i podejrzenie o PCO..;-((. Ale jak zobaczylam 2 krechy to mi lepiej...I tego sie trzymam

Pozdrawiam i zycze optymizmu i zafasolkowania..
 
Do góry