reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie "kolkowych" niemowlaków i opieka nad nimi

reklama
Z ciekawostek (jako zajadle dietujaca z powodu karmienia piersia) powiem, ze w indiach czosnek uważany jest za pobudzajacy laktacje i karmiace jedza na maxa ;) ja tez jem sporo i chyba raczej mojej dzidzi nie przeszkadza... za to nabial i mleko i ryby i miód ... masakra, od razu wyje i boli ją brzuch :(
 
Zmagam się z kolkami u mojego syna od drugiego tygodnia życia. Kolki miały naprawdę burzliwy przebieg. Ale z czasem jakby zaczęły się wyciszać. Od momentu gdy mój synek skończył trzeci miesiąc życia zaczął się prawdziwy horror. Synek płacze (drze się) z krótkimi przerwami od rana do wieczora, jest bardzo niespokojny, nie chcę spać, ręce odpadają mi od noszenia go (waży ponad 7 kg.). Liczyłam, że gdy skończy trzeci miesiąc życia kolki ustapią a nie się wzmogą. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dodam, że karmię synka piersią, jestem na ścisłej diecie (synek ma skazę białkową),
Co Wy o tym sądzicie???:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Gdyby to zależało od podania leku byłabym bardzo szczęśliwa. Niestety żaden specyfik na syna nie działa. A wypróbowałam już - Infacol, Bobotic, Esputicon, Espumisan, Gripe Water, Plantex, Viburcol, BioGaię itd i wszelki inne metody - masaż, suszarka itd. Przez trzy miesiące jakoś musiałam sobie radzić, ale już nie mam siły.
 
Witaj Agamal.Ja miałam podobny problem i tez nic nie pomagałao,dopiero moja mama poleciła mi sposób który ona u mnie zastosowała jak ja miałam kolke.gotowała mi w półlitrowym garnku wode i dodawała do tego troche cukru i kminek i gotowała to razem jakies 5-10 minut.Ja to zastosowałam dla swojej małej i to zadziałało.Moze to wam pomoże.Pozdrawiam.
 
Witaj Agamal.Ja miałam podobny problem i tez nic nie pomagałao,dopiero moja mama poleciła mi sposób który ona u mnie zastosowała jak ja miałam kolke.gotowała mi w półlitrowym garnku wode i dodawała do tego troche cukru i kminek i gotowała to razem jakies 5-10 minut.Ja to zastosowałam dla swojej małej i to zadziałało.Moze to wam pomoże.Pozdrawiam.

Ale co się z tym robi, jak stosuje :confused::confused::confused::confused::confused:?????
 
reklama
witaj Agimal)Ostatnio moja koleZanka mi powiedziała ze jej pediatra (ona mieszka na stałe w Holandii) zalecił ze jak jej dzieciaczek bedzie cierpiał z powodu kolki to ma przygotować wiaderko z ciepłą wodą rozebrac maluszka i trzymając pod paszki zanurzyc go tak zeby nóżki brzuszek były w wodzie i tak go potrzymać.Ja tego sposobu nie sprawdzałam bo mojemu Igorowi pomagałespumisan ale jej dzieciaczkowi pomógł.wiec moze spróbuj.POWODZENIA
 
Do góry