reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki jedzeniowe

reklama
a ja róznie jem... raz na słodko raz na ostro...dzis juz zjadłam prawie kg winogrona, a teraz na obiadek bede kluski śląskie z sosikiem i mięskiem wołowym:)))
 
U mnie ostatnio na topie są owoce...kiwi,banany,brzoskwinie i słodziusienki ananas:) Dla dziewczyn które lubią słodycze polecam świeżego ananasa jest mega słodziutki:tak: a do tego suszone śliwki,żurawinę oraz rodzynki...bo winogron mi nie wchodzi:no:
 
a ja mam straaszną ochotę na lody o smaku śmietankowo-pomarańczowym:-) tylko nie wiem czy takie dostanę... kiedyś były w takich mniejszych kubeczkach chyba z scholler-a cos w nazwie manhatan było.. kojarzycie? moze wiecie czy nadal mozna takie kupic? pysze były takie kwaskowate:-)
 
a ja mam pyszny sorbet malinowy z grycana:) kupione w lodziarni Grycan wczoraj plus bita smietanka 30% mniam a dla męza w wersji bez smietanki
 
Reeeeeeety ja też chcę truskawki!!!!:) Takie naleśniki z truskaweczkami...mniam
 
reklama
Do góry