reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki jedzeniowe

reklama
Owoców też dużo jem szczególnie jabłek, winogron i bananów ale te pomarańcze jakoś tak na mnie szczególnie działają :p Dobrze że mamy blisko nocny ze stoiskiem warzywnym bo małż często po nie lata o 2-3 w nocy :p
 
Mimo wszystko ja pamiętam jak przed ciążą słyszałam czy czytałam o tych zachciankach kobiet ciężarnych i wierzyć mi się nie chciało że tak to jest :) Teraz wiem, że to wszystko prawda i jak na coś przyjdzie ochota to nie ma zlituj :p
 
jedyne czego nie lubilam przed ciaza a co teraz jest dla mnie przepyszne to zwykle piwo ;)
poza tym obowiazkowe sa mandarynki, kiwi, melony, winogrona i pomelo. i hektolitry wody mineralnej zywiec zdroj. i bezy :)
a soku pomaranczowego kijem nie tkne :p
 
u mnie na topie jest kiwi i ostatnio banany i brzoskwinie z puszki, pyszny jest też ananas z puszki ale zamierzam kupić sobie takiego surowego:tak:
No i obowiązkowo suszone morele,śliwki i żurawina:)
 
wróciłam ze sklepu :)
w ramach kształtowania charakteru powstrzymałam się przed kupnem rożka francuskiego. Za to zakupiłam musli z owocami i pół paczki zjadłam już po drodze :baffled:
generalnie od wczoraj mam jazdę na węglowodany. Były naleśniki żytnie ze szpinakiem na kolację na śniadanie owsianka z kardamonem i cynamonem a teraz to musli...
 
reklama
Do góry