reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Ja ze starszą córką też byłam jak miała wszystkie czyli koło 2 roku ale Matiemu jak nie wyjdą to trzeba będzie po roku pójśc i to skontrolowac bo znam taką dziewczynkę co ma 8 lat i kilka zębów jej nie wyszło i teraz do chirurga na cięcie jeździ:szok:
 
reklama
A Karol to już przegina...dolne dwójki na wylocie i wygląda na to że jeszcze w kwietniu stanie się posiadaczem 9 zębów!!! ale ja miałam na roczek 12 więc mamusi pewnie nie przebije :)
 
Baśka, nigdy nic nie wiadomo. A może Cię Karolek zaskoczy? :-D
A swoją drogą to zdradźcie mi, jak Wy to robicie... Marcinkowi idą te zęby, idą, idą.... i wyjść nie mogą...:baffled:
 
Ania nie strasz że tak długo bo mojemu właśnie wychodzą:szok: :-D I mam nadzieję że szybko pójdzie bo już dolne 3 w kolejce czekają. Dziś jak mu dotknęłam dziąsło zeby sprawdzic czy 1 się przebiła to zaczął płakac i nie wiem czy go boli czy poprostu się wkurzył ze go dotykam tam:-(
 
Ania, u nas właśnie wychodzi jedna górna jedynka - twa to już ponad tydzień. Druga w natarciu i myślę, że też bęzie tak długo...
 
u nas górne jedynki tez tak długo wychodziły - bo wielkie są :) co prawda 4ka powinna jeszcze dłużej wychodzić ale nie wiem kiedy zaczęła bo się dobrze krył ;)
 
reklama
Do góry