reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Irmaa ja myję raz dziennie pasta Colgate 0-2 a raz dzienie samoa szczoteczka albo przecieram ząbki i diząsła pieluszką.
u nas 4 ząbki i nie wiem czemu ale te górne starsznie szybko się wyłaniają. pamietma ze te dolne jedynki jak sie pojawiły to szły i szły i szły aż urosły a górne pojawiły isę przecież całiem niedawno a juz w połolwie wylazły - czy u was też tak było?
u nas długo te jedynki górne nie mogły się przebić - Marysia bardzo cierpiała..... Ale to przecież takie łopaty. A teraz ma taką szparę miedzy nimi - wygląda jak Chip i DAle - pamietacie tą bajkę????? :-D :-D
Ale chyba nastepne zęby w natarciu bo stszne szoruje o wszysko zebami ale nie wiem które bo za chiny nie da sobie oglądnąć wieśniara mała
 
reklama
Mikołaj myje ząbki taką sama pastą jak Marysia:tak:
Też myslałam, że górne jedynki będą dłużej wychodzić, a one rosna jak szalone! Już nie ma wampirka:cool2:
 
Brawo dla Martusi:tak: :-) U nas jest już górna jedynka o czym pisałam i idzie druga górna 1 i dwie dolne 3- udało mi sięwczoraj sprawdzic ale i tak odczuwam do dziś starcie z moim synkiem bo mnie strasznie pogryzł:-D A ja myję bez pasty ale jak teraz będę w polsce to mu kupię pastę już bo już jest na co:-D
 
Mateuszku głowa do góry !! zaraz zeby będa
a u nas 2 na dole i 2 na gorze i pchają się dwójki ale zobaczymy kiedy się pojawią
 
Heatherku, przecież jeszcze my :-D Kawałek zęba to nie ząb :-D A swoją drogą to ile jeszcze to będzie trwało:confused: Miała któraś z Was taki przypadek, że kawałeczek ząbka jest już widoczny od dawna, a reszta nie chce się przebić ani rusz :confused:
 
Mamo Marcinka, Oli tak wyrzynał się pierwszy ząbek. Do dnia dzisiejszego ma 4 zęby ( jedynki) i każdy wychodzi w tym samym tempie. Bardzo powoli.
Głuszek- Ola też ma taką przerwę. Wygląda to tym bardziej niesamowicie, że ma tylko 4 jedynki i nic poza tym. Przypomina mi jeszcze królika Baxa ( chyba tak się pisze:-) ).
 
Fredka to nich Ola przybije Marysi piąteczkę bo Marysia ma też 4 jedynki a te dolne wyrosnięte w całosci ;-)
 
reklama
Asia, kawalek zeba to jednak zab :-D :-D :-D Ale milo, ze podajecie lapke mojemu bezzebnemu lobuziakowi :-D :-D :-D

Marysienka, masz racje... poczekam jeszcze dwa tygodnie i wtedy sie zastanowie nad zyciem ;-) :laugh2: :laugh2:

Fusik, trzymam za slowo :-D
 
Do góry