reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

A my wlasnie zastanawiamy sie nad pchaczem, Pola lubi pchac :)
Pcha swoje krzeselko i nasze krzesla tez - co juz jest srednio bezpieczne raczej..
Te z Vtecha ciezko dostac w polskiej wersji wlasnie.
Zastanawiam sie nad tym z FP-wozeczkiem z lala - taki dla dziewczynki w sam raz :))
Jak cos to sie sprzeda i po problemie.;-)
 
reklama
MAJA, pamiętam, że Kamcia odradzała ten wózek jak się zastanawiam nad nim, ale nie pamiętam dlaczego :confused:

My kupiliśmy pchacz i Maja uwielbia z nim spacerować od jakiegoś już czasu. Potem przerabia się go na motorek z przyczepką o w ten sposób i mam nadzieję, że później też jej będzie służył. 2123254991_1.jpg
Ja pchacza polecam.
 
rzeczywiscie, trudno o polska wersje ale na allegro są conajmniej dwie inne aukcje z polska wersją Vtech-a, bo jak dzis w Smyku bylismy to sie przeraziłam, 300 zł kosztuje...ja za naszego polowe mniej dalam....:szok:
ale podoba się, Fran tak sie nim podniecał ze nie chciał isc na spacer i ryk był ze do wózka idzie :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Fajowski ten pchacz Majeczko:tak:. Polusia jaka Ona piękna. Wiem, ze to nie wątek do zachwycania, ale nie umiem się powstrzymać. I off kors gratuluję chodzenia przy pchaczu.
Ja kupiłam dla Marti taki jeździk, pchacz. Chciałam, żeby miało dwie funkcję, teraz jako pchacz, a potem jako jeździk.
Coś takiego :
JEŹDZIK MIŚ PANDA-MELODIE,KLAKSON,4 KOLORY (2225160939) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jestem średnio zadowolona. Jako jeździk ok, ale pchać się tego nie da, kółka mnie stwarzają żadnego oporu i Marti zwyczajnie za nim nie nadąża.
 
Basiek tez sie zastanawilam nad tego typu jezdzikiem. Nasz pchacz choc ma 2 poziomy glosnosci, zdecydowanie moglby miec jeszcze jeden - bardziej cichy.. kolka faktycznie zapitalaja do przodu, sa plastikowe, powinny byc gumowe - bezpieczniej by bylo i lepiej.. i dla Poli i dla podlogi. Na razie na pewno nie jest to do wykorzystania w pelni, bo Polcia jeszcze nie chodzi a tym bardziej nie biega.. Robimy male proby, i z asysta sobie sunie do przodu nozkami, ale widac, ze chetnie :)
 
mi siora udzieliła rady- cokolwiek kupujesz co jeździ, niech ma gumowe kółka, inaczej oszalejesz jak gość zacznie szaleć po parkiecie/panelach. Ale do kupna jeździka przymierzam się bardzo powoli, na razie juniorek eksploruje przestrzeń na nóżkach.Pchacz sobie odpuszczam, bo na ile się przyda? na 2 tygodnie?miesiąc?
 
Ostatnia edycja:
jaipur myślę że na dłużej. bo koniec końców pchacz to nie tylko sam w sobie pchacz ale również bardzo często panel muzyczny. mojego brata córeczka ma ponad 2 lata i nadal się bawi.
 
reklama
paulina ale my mamy panel muzyczny w stoliczku.Nie widze potrzeby mnożyć.Koniec końców juniorek będzie miał najmniej zabawek na bb:rofl2::eek:
poza tym jeździk też mam zazwyczaj jakieś badziewie interaktywne, więc nie ma co szaleć.
Aaa i zapomniałam o najwazniejszym panelu- drukarka :-D stoi na ziemi, więc juniorek codziennie minimum raz drukuje sobie stronę startową:-D Staje przed panelem dotykowym i wciska guziczki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry