reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

jaipur jasne. każda z nas w końcu indywidualnie podejmuje decyzje co do zabawek dla dziecka. my mamy. dużo przy nim chodzi. kwestia używki niecałe 50 zł więc zaryzykowałam. ale nie żałuję bo widzę mega zainteresowanie.
 
reklama
my mamy jezdzik\ bujak taki jak w linku
OLE BRUMM 2 i 1-gåbil
wersja z bujakiem - uzyta raz, wersja z kijem tez uzyta raz. sam jezdzik uzywany codziennie, maly w mgnieniu oka porusza sie po calym domu, uwielbia swoj wechikul.
Jezdzik i samochody inne zabawki moga nie istniec :D no dobra, jeszcze laptop, zwykly stary, popsuty, nie dal sie nabrac na zabawkowy :-D
 
Sylwia no tak BRUMM musi być :-D podoba mi się ten jeździk,żałuję że to

My panel muzyczny też mamy w stoliku dlatego jeździk pchacz jest bez tego jedynie ma kilka przekręcanych gałek :)

Maja widać prezent na zająca udany:)
 
Pola spryciula, jak szybko rozpracowała zabawkę :-)

My mamy taki jeździk

b5e94fc596cb4e455fe43b94686675ac.jpg
Jagódka bardzo go lubi, bawi się codziennie, co prawda sama się jeszcze nie odpycha ale już wie co zrobić z nóżkami gdy ją wozimy, naciska, przyciska, turla, ciągle coś wyciąga i chowa pod siedzeniem. Koła ma plastikowe, które o dziwo nie tłuką podczas jazdy po kafelkach i podłodze. Hałasują te z wzorkiem jak terenówka.



Dziewoje co kupujecie dzieciom w prezencie na roczek?
 
Hope ja raczej nic nie kupuje.Wrzucę mu kasiorę do skarbonki a jak za jakiś czas coś ciekawego mi wpadnie w oko to kupię. nie mam miejsca na kolejne zabawki, w dodatku młody ma dostać rowerek od chrzestnych i nie wiem gdzie ja go postawię:(Przecież nie będę mu na siłę kupowała czegoś po to żeby kupić.
 
Maju, Polcia jaka bystra bez instrukcji wszystko zakumała. Zachwyca mnie Jej fryzurka.
Jaipur, to Junior mądry, bo mój Mati jak był mały 2 drukarki popsuł wyrywając takie paski wewnątrz.
Sylwia, nawet w nazwie ma brum, co Oski uwielbia najbardziej.
Hope, na roczek jeszcze nie myślałam, ale chciałabym cos ogrodowego. Na zajączka książeczke
Fisher Price KSIĄŻECZKA ZGADYWANKA KOLORY P8142 (2235077754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a Matiemu rolki

Edit: Jak mi się ktoś zapyta co Mi kupić to będę chciała nocnik jakiś taki tronowaty :-), a od chrzestnej rowerek ( jak Igi) dostanie
 
reklama
Do góry