reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabawki te polecane i odradzane

Podobne maty, ale jednolite, stosowane są na placach zabaw na dworze i zamkniętych placach dla najmłodszych dzieci.



Jak któraś znajdzie coś więcej na temat to śmiało wrzucajcie, po to ten temat powstał.

u nas nie ma takich mat piankowych na placach zabaw ani placach zamkniętych
na zamknietych są gumowe a na placach zabaw też są z takkich miękkich gumowych tak jakby kamyczków...

no i chętnie się zagłębię w ten temat.. ale nie teraz bo czasu mało ostatnio ;-)
wiec cierpliwości , chętnie poszkam co się kryje za tymi matami .. a raczej w nich :-p
 
reklama
pokaż linka :rofl2: bo ja też się czaję, jest za 65 zł używka i zastanawiam się czy nie kupić.
Ale kupiłam kubeczki co polecała Gag i piramidę z kółek:-)
 
FISHER PRICE MUZYCZNY POCIĄG JEŹDZI KOMPLETNY !!!! (2097849775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Basiunia o ten kupiłam nie doczytałam nigdzie że wersja angielska... w razie czego zrobiłam print screen;-) Też używkę kupiłam bo nowy....... to dżizas:rolleyes2: I kup teraz, bo już chyba ze trzy licytowałam i zawsze mi ktoś przebił, a kubeczki super sprawa i piramida też.

Kubeczki mamy takie którem można wkładać jeden w drugi od najmniejszego do największego i jeszcze można ułożyć z nich piramidę super są także polecam bo piramidy Franek lubi burzyć i lubi też wyciągać kubeczek jeden z drugiego:tak:

Piramida z kółek też super my mamy z fiszera w lidlu kiedyś była i mąż kupił;-)
 
No właśnie raz dwa się zrobi graciarnia:sorry2: ale drobne zabawki popakuję do pudełek/skrzynek a te większe u młodego na meblach będą stały albo na ziemi;-)
 
Dzięx Agatko - ja właśnie też chce kupić dla Marti używkę, bo nówka to cena masakiera. Nawet za 65 widzę na allegro tylko sprzedawca jakiś niepewny dla mnie i się waham.
Piramidę dokładnie z fiszerszajsa kupiłam.
 
reklama
Do góry