reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
lilka to co mowisz ze tak najlepiej okolo 2 latek dopiero kupic?
ty to wogole masz fajnie bo jakabys nie kupila zabawke Mili to potem jeszcze 2 ja wykorzysta wiec to juz tak drogo nie wychodzi
no i trzecie:-D

Ale można te krzesełko kupić wcześniej,bo mój Antek na przykład miał swoje prywatne krzesełko do malowania przy ławie,do oglądania bajki lub po prostu do odpoczynku. ;-)

Mirka nr.1 :-)

ja też 1

no to zastanowię się potem co do krzesełka liczydełka
 
no to kupilam wozek tzn spacerowke chcialam na ebay kupic zapp uzywanego w sklepie kosztuje ok.189 euro a uzywany minimum kosztowal w internecie 90+ no i jeszcze ok.15+ euro za przesylke i stwierdzilam ze to duzo jak na 2 wozek i w sumie nie spelnial on moich oczekiwan tak do konca
wiec kupilam w supermakecie akurat byla promocja bo normalnie nie maja takich rzeczy
za 50 euro chicco london typowa parasolka .... sklada sie jedna reka ma daszek i oparcie moze byc w chyba w 3 pozycjach takze to o co mi chodzilo
juz sprawdzilam moge go otworzyc i zamknac z dzieckiem na reku

tylko moj maly chyba bedzie mial kompleks czerwonego koloru bo quinny freestyler ktory mam tez jest czerwony i chiccco tez
 
no to kupilam wozek tzn spacerowke chcialam na ebay kupic zapp uzywanego w sklepie kosztuje ok.189 euro a uzywany minimum kosztowal w internecie 90+ no i jeszcze ok.15+ euro za przesylke i stwierdzilam ze to duzo jak na 2 wozek i w sumie nie spelnial on moich oczekiwan tak do konca
wiec kupilam w supermakecie akurat byla promocja bo normalnie nie maja takich rzeczy
za 50 euro chicco london typowa parasolka .... sklada sie jedna reka ma daszek i oparcie moze byc w chyba w 3 pozycjach takze to o co mi chodzilo
juz sprawdzilam moge go otworzyc i zamknac z dzieckiem na reku

tylko moj maly chyba bedzie mial kompleks czerwonego koloru bo quinny freestyler ktory mam tez jest czerwony i chiccco tez

Mirka wklejaj zdjęcia wózka

Karina a co z ta twoja spacerówką?
 
41BEN7ZNXTL._SS400_.jpg

prosze bardzo :-D
 
reklama
Do góry