reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Mirka jak dla mnie ten wozek jest za bardzo udziwniony:tak:i pytasz o wrazenie czy moze byc wygodny mi sie wydaje ze nie:no:dla mnie ma malo siedzisko i sprawia wrazenie malo stabilnego.
 
reklama
Mirka jak dla mnie ten wozek jest za bardzo udziwniony:tak:i pytasz o wrazenie czy moze byc wygodny mi sie wydaje ze nie:no:dla mnie ma malo siedzisko i sprawia wrazenie malo stabilnego.

Zgadzam się, z opinia Kariny :tak::tak:.

Co do zabawek na dzień dziecka to od nas Kacper dostał drobiazg tzn Młoteczek :-)
15201.jpg

15202.jpg


A od moich rodziców Kacperek dostał zabawkę do wanny
150n01.jpg

Kacper oszalał na ich punkcie :-).
Teraz Kiedy jest tak gorąco to kąpany jest nawet dwa razy dziennie i bardzoooo mu sie to podoba :-D
 
Mirka
a mi sie wydaje, ze na takie uzytkowanie o ktorym piszesz moze sie sprawdzic:tak: Najlepiej obejzyj go na zywo, zobacz czy jest zwrotny, stabilny, jak dzialaja hamulce?
 
Pusia ten mloteczek jest super ale jest tak twardy ze jak Mila sobie przydzwonila nim to byl ryk za kazdym razem :baffled:

Mirka wozek hmm...inny,ale wg mnie nie jest zly :happy: ja mam zdanie jak Ladina:tak:
 
Mirka kiedys tu wkleiłam ten wozek i pisałam ze nie wyobrażam sobie jak dziecko moze w nim jezdzic,pisałam ze wygląda on jak krzesło wędkarskie.Ani stabilny,ani wygodny,ani nawet ładny.
To moje zdanie,jak bym wzieła tego zaapa na Twoim miejscu bo wykorzystasz go
jeszcze gdzies do miasta,a nie tylko na lotnisko.

Co do dnia dziecka to Dorian dostał
2 komplety spodenki i koszulka i pijaca bez nozek i rączek taki letnni
do tego czapke z daszkiem rewelacyjną,wiązaną pod brodą i z zasłoniętymi uszami
no i dostał jeszcze kaskę
 
annineczka wdizialam na fotkach ze masz krzeselko uczydelko z FP :-):-) powiedz jak ci sie sprawdzilo/sprwdza? bo tez sie nad nim zastanawiam :rolleyes2:



acha i chcialam napisac ze jednak nie kupilismy kojca, w ten dzien co mialam kupowac to danny wrocil sprasznie pozno do domu a potem jakos nie myslalam o tym, a w weekend bylismy u jego szwagirki i dala nam po swoich dzieciach lozeczko turystyczne i bramke na schody wiec kojec juz nam nie potrzebny :-):-)
 
reklama
nie jestem Anineczka ale tez mamy to krzeselko uczydelko ;-)

my kupilismy je jak Mili dobijala do 2 lat
stwierdzilam ze to odpowiedni czas dla niej bo zaczynala intensywnie sie uczyc mowic,powtarzac slowa...
moje kolezanki pokupowaly dzieciom np.na roczek i jednak zabawka szybko sie znudzila

krzeselko uczy liczyc,uczy kolorow (paru),nazw zwierzat (pare), i chyba to wszystko
ma funkcje ze tylko melodie/piosenki leca
Mila do dzisiaj na nim siada i sobie spiewa,liczy z krzeselkiem,ale jednak swoje lata swietnosci krzeselko ma za soba :-)
 
Do góry