reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

lilka to co mowisz ze tak najlepiej okolo 2 latek dopiero kupic?
ty to wogole masz fajnie bo jakabys nie kupila zabawke Mili to potem jeszcze 2 ja wykorzysta wiec to juz tak drogo nie wychodzi
 
reklama
Ale można te krzesełko kupić wcześniej,bo mój Antek na przykład miał swoje prywatne krzesełko do malowania przy ławie,do oglądania bajki lub po prostu do odpoczynku. ;-)

Mirka nr.1 :-)
 
Zresztą Antek do tej pory bawi się tym krzesełkiem i siedzi sobie na nim.
Naprawde dzieci są różne i jednego wogóle nie zainteresuje a drugie szybko się będzie nim bawiło.
 
Mirka ogolnie nr 1
a czemu nie chcesz normalnego krzesełka do karmienia.
tutaj nie ma tacki,fotel lub krzesło ubrudzi ci sie na pewno,poza tym przy nauce samodzielnego jedzenia bardziej służyć by mogło wam normalne krzesełko.
Do zabawy również.
 
women ..............ja mam juz normalne krzeselko to jest tylko na wyjazdy i jak jade do polski do rodzicow chcialabym zeby maly siedzial przy stole a nie w wozku itp
 
reklama
Do góry