reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
Mirka wklejaj zdjęcia wózka

Karina a co z ta twoja spacerówką?

Moja spacerowka jeszcze jezdze ale jak bede zamawiac towar to mysle ze wybiore sobie jakas:tak:

41BEN7ZNXTL._SS400_.jpg

prosze bardzo :-D

Mirka mysle ze do tego co potrzebujesz to wozeczek jest strzalem w 10:tak:
 
Lilka sliczny ten wozeczek, taki w sam raz dla Hani, ale czy wy nie potrzebujecie podwojnego??

moj maz twierdzi ze nie
ja ze czasmai by sie przydal,bo sama na spacer nie pojde,bo dwoch wozkow nie upcham
a ze zadko spaceruje,bo w sumie jestesmy na podworku czy to lato czy zima to moj twierdzi ze x lander ma byc dla dzidzi a Hani cos innego bysmy kupili

nie wiem...narazie szukam JANE podwojnego wozka na Allegro,uzywanego bo nie chce w wozek pchac ful kasy jak mzoe rok podwojnym pojezdzimy

narazie stanelo ze jak pojedziemy do PL to na Allegro wystawie x landera i Coneco
kupimy jakis podwojny wozek Jane uzywany i te kolorowa spacerowke bo mis ie spodobala i mam kaprys :-p:rofl2::-D
ale jeszcze dwa miechy

OGOLNIE TEMAT WOZKA,JAKI WYBRAC CZY PODOWOJNY CZY NIE ITD.TO JEDNA WIELKA NIEWIADOMA:nerd::nerd: POPROSTU NIE MAMY 100%PEWNOSCI JAKA OPCJA BEDZIE NAJLEPSZA

ciesze sie ze wam sie podoba ten wozio
ja wczesniej w takich nie gustowalam kolorowych,ale widok samych czarnych i szarych zmienil moj punkt widzenia :-D
pozatym fajne szerokie siedzisko ma ten wozio (przymierzalam do niego Milenke jak miala ok.2 lat)
 
lilka fajny ten wozek taki kolorowy .........moze faktycznie nie potrzebny jest wam podowjny na to zeby wystawic do ogrodu to mozna przeciez jeden dla Hani no i dla malenstwa ..........
 
Mirka bardzo ładny:tak:
ja jak bede w PL to kupie spacerowke dla Hani taka wypadowa nowa
bo moja Coneco mi sie znudzila :rofl2:
taka typowo dziewczeca :rofl2:- tutaj zrobi furore heheee bo w Norwegi same czarne wozki jezdza....no w 93% :-)

370424359


CHICCO WÓZEK CT 0.4 +FOLIA+ OKRYCIE+BARIERKA !! (370424359) - Aukcje internetowe Allegro

Lilka też mi się podoba ja już jestem zakochana w tych spacerówkach już bym nie chciała żadnego innego:tak:
 
reklama
Do góry