reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
To teraz ja.
Play-doh dla nas rewelacja. :laugh2:
Antek wyciska ,tworzy,klei.U nas może jest inne niż u Ladiny,bo łatwo się sprząta.
Wystarczy,że podeschnie troszke na podłodze,czy ławie to się wykruszy i łatwo wciągnąć odkurzaczem :tak:
Ponoć gorszy jest gwiezdny piasek :-p

Klocki,Antek uwielbia,ale zaczął się nimi tak na serio bawić jak miał 2 latka.Ale też polecam zwykłe klocki,a nie te drewniane ;-)
Z tą żyrafą nie miałam do czynienia,ale koleżanka z września ma.Moge się jej zapytać o wrażenia.

Ten Palm Learner to chyba dla starszego dziecka,dla 5-cio latka conajmniej.
Alfabet z klocków fajny.
Little Tikes cyrk ? To na ogród?Fajne
Wieża z klocków bombowa :tak:
Samochodzik z piłeczkami rewelacyjny.Mój młody też ma :-)
Klocki z kształtami super.Dla rocznego lub więcej dziecka.
Crayola świetna :tak:
A o aparacie nie mam zdania.Taki jakiś mało potrzebny :sorry2:

teraz czytam i widze ze mamy podobne zdania :-D:-D:-D
szczegolnie co do kamerki uzylysmy tego samego sformuowania
hahaa dobre :-D
 
Pusia to zaczynam :-D:rofl2:


nr 1-mam i swietna sprawa :tak: ale zdecydowanie dla wiekszego dziecka
Milena ma odkad skonczyla 2 lata i bawi sie do dzis
uwazam ze klocki drewniane wczesniej to nie wypał

nr 2-kupilabym jak najbardziej,bo nie dlugo sie przyda :tak: sama planuje kupic Hani

nr 3-moze byc,wgmnie nadaje sie juz w okolicach roczku,kiedy dziecko nie ma takich gwaltownych ruchow i sobie klockiem nie uderzy

nr 4-ok,moze byc

nr 5-nic mi sie nie otwiera

nr 6-zdecydowanie dla conajmniej ponad dwulatka-my mamy Pley Doh i swietna zabawa :tak: twardnieje dopiero jaks ie nie schowa po zabawie do pojemniczka,wtedy sie wysusza,racja ze ciezko sie cos tam wydusza (my mamy wersje Safari) ale kupilam to z mysla o zabawie rodzinnej i nie ma problemu,nie kruszy sie :no: chyba ze dziecko sobie potnie specjalnymi w zestawie nozyczkami ;-) wtedy jest co zbierac :-) ale polecam!! za ok.2 lata:rofl2:

nr 7-tez dobre,ale za jakis rok,ale osobiscie bym nie kupila

nr 8-hmm,ladne ale bym nie kupila,przedzial wiekowy od 2 lat...jakos mnie nie zaciekawilo :no: sa ladniejsze

nr 9- ciekawsze od nr 8,ale jakos takie male sie wydaje ze to dziecko by sie tam chyba ledwo obkrecilo,wiec zadnej frajdy by w baseniku pileczek nie mialo wg mnie of kors :sorry2:

nr 10- drewniany sorter,fajna sprawa,ja mam dwa z FP i Milena bardzo lubila sie tym bawic i robi to po dzis dzien :tak:

nr 11-extra sprawa znikopis,ale mysle ze dziecko by sie zaciekawilo tak kolo 1,5 roku,my tak kupilismy Milenie i to byl strzal w dziesiatke,ale mozna sprobowac i wczesniej :tak: jesli masz okazje dostac tanio to bym wziela:tak:

nr 12- hmm,nie wiem...nie amm zdania co do tej kamerki:nerd:

Dziaki za opinie bardzo przydatne :tak::tak:. Co do przedziałów wiekowych to nie ma co sie martwic bo ta przesyłka będzie dopiero we wrzeniu bo wtedy brat mojego M wróci - ja już myślę tak na przyszłość i na dwa latka też :-).

Co do Kamerki to już zniknęła z mojej listy :-)
 
Kurcze, to będzie mój ulubiony temat, jak bum cyk cyk :-)

Uwielbiam kupować prezenciki dla Lusiczki :-)

Jeżeli chodzi o spacerówkę, to mamy Chicco Lite Way. Ładna i w ogóle, ale amortyzacji ZERO. Porównując z wielkim Mikado Ox-Ford który mamy na co dzień to w ogóle no comment. Ale Mikado się do większego auta nawet nie wciśnie, a Chicco bez problemu do Nissana Micry wchodzi.
Oto on:
CHIClitewaytopazio.jpg


A zabawki...

Lusia teraz jest na etapie kaczki do kąpieli Sassy:
productToCategory.jpg

Wańki wstańki:
873.jpg

i piłki z dzwoneczkiem:
0c30c5e55a11273708d72d1dc5973f0a130x130.jpg


Ale tak naprawdę największe zainteresowanie budzi wstawanie, kable i kontakty :-p.
 
ja nie wiem czy mi sie podoba ....szukam czegos na lotniska ...malego
bira ......jakie masz wrazenia czy dziecku moze byc w tym wygodnie tzn wiadmo ze nie tak jak w duzej spacerowce ale tak na krotki czas ,..............pytam bo widzialas go

jak na razie mam quinny zapp i jeden z chicco na oku no i ten

na codzien to ja mam quinny freestyler i on jest duzy
 
reklama
Wisienka, widzę, ze masz taki sam zdecydowany charakter jak ja;-) Też miałam nic nie kupować, ale jakoś mi nie wyszło;-)

Mirka, mi się on wydaje jakiś mało stabilny, siedzisko jest małe... Nie wiem czy dziecku będzie w tym wygodnie. Raczej wątpię.
 
Do góry