reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
Anulka bujaczek bombowy
my mamy taki czerowny,ale zostal w pl :-( i jakos nie udalo nam sie przywiezc z braku miejsca

a powiedz mi Oskarek sie buja i nie boi? bo ja konika kupilam jak Milenka miala z 1,5 roku to szalala juz na nim:happy2:
 
Anulka bujaczek extra:-) a koło do pływanai Kapik ma identyczne i plecam REWELACJA!!!
teraz ja się chwalę moimi ostatnimi szaleństwami;-)

ku.JPG


kur.jpg


bu.JPG


to tyle;-) hihih
 
Sabinko, ja kolo zamowilam dzis - na allegro znalazlam tylko 1 osobe ktora je sprzedawal, wszystkie inne byly dla dzieci powyzej roku i balam sie ze Oskar przez nie przeleci:baffled:
no i mam nadzieje ze zdazy przyjsc... jak nie to bedziemy szukac czegos takiego juz w Hiszpanii...

A co do ciuszkow... to szalowo Kapik wyglada... sliczniutkie i markowe:-):-):-):-):-)
Boze ja tez kocham rozpieszczac Oskara... mezus sie ze mnie smieje, ale ja mam fiola:-D:-D
 
No to ten śpiworek teraz mi się stronka otworzyła uff
s5002018eh9.jpg

odpinany dół jak dziecko ma buciki
s5002019up1.jpg

i cały odpięty
s5002020sy6.jpg

bardzo lekki ciepły idealnie pasuje do spacerówki jest taki puchowy jak te spiwory dla alpinistów:tak:
 
Beatko swietny spiworek, i wydaje sie bardzo praktyczny, Ola powinna byc zadowolona:-);-);-)

a co do tego kola to ma dno est wlasnie dla maluszkow od urodzenia do roczku, nastepny przedzial do ciut ine - od roczku do dwoch:tak:
 
Beatko swietny spiworek, i wydaje sie bardzo praktyczny, Ola powinna byc zadowolona:-);-);-)

a co do tego kola to ma dno est wlasnie dla maluszkow od urodzenia do roczku, nastepny przedzial do ciut ine - od roczku do dwoch:tak:
Zobaczysz jak Oskarek będzie zadowolony z pływania bo Ola wtedy miała 6 m-cy a piała z zachwytu szkoda tylko że ten mój mąz gapa zgubił ta kartę ze zdjęciami:wściekła/y:
 
reklama
No ja to bym chyba udusila za zgubienie zdjec...:wściekła/y::baffled::baffled:;-);-)

no i dzieki, jak mowisz ze Ola byla happy i z tego co widze to ogolnie dzieciaczki maja radoche to mam nadzieje ze Oskar tez bedzie zachwycony;-);-)
a plywaliscie z Ola w morzu czy basenie???
 
Do góry