reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
I jeszcze pytanko... moja mama upatrzyła jakąś giga kolekcje Teletubisiów na dvd, 13 płyt:szok::-D i mówi, że chce kupić Majce na urodzinki:-) czy to nie za wcześnie???? od kiedy nasze dzieciaczki mogą bajki ogladać???? bo mi się wydaje że chyba jeszcze za wcześnie bedzie....:confused: hmmmmm

Generalnie wg. uczonych i badaczy:-) dzieci nie powinny oglądać telewizji do 3 -go roku życia:tak: nie ważne czy to są bajki czy filmy
piszę prace mgr na temat wpływu bajek telewizyjnych na dzieciaki więc sporo na ten temat czytałam, badania pokazują, że dzieci które wcześnie oglądały bajki -około roku, owiele później uczyły się mówić niż ich rówieśnicy. Także nie ważne czy to są Teletubisie- które w pewnien sposób uczą dzieci zachowań w grupie czy też inne bajki, są one wszystkie skierowane do dzieci starszych niż nasze maluchy
 
dziewczyny czy warto jest kupowac pchacza dla malego ?? czy to ma sens ....wiem ze niektore z was maja ....myslalam o takim z ikea

hm...mój młody chodzi saobie sam trzymając się ławy kanapy itp. jak się nie da to wszędzie raczkuje. więc jak dla mnie na pchacza jest juz za późno bo wykorzystałby go tylko na chwile bo za niedługo zacznie sam chodzić.:tak:
 
Mirka ja też nie mam jakiegoś stanowiska tutaj:dry:
Dostaliśmy od szwagierki tego FP co potem jest takim samochodzikiem ale narazie jest macany i Michał na nim jeździ.
Ten ewentualnie potem jako taki wózek do ciagniecia np. piasku może by Nicolaskowi posłuzył
 
Mirka ten model co ci sie podoba nadaje sie do dzieci ktore juz chodza,ale np.za raczke i doskonala swoja rownowage

my mamy pchacza FP i Hania sie jeszcze boi chodzic oparta o niego
wspinac sie wpsina i po meblach trzymajac przesuwa,ale jak chce isc to raczkuje
a ten model jest niestabilny,bo dziecko za mocno nadusi za trzymanie i wiadomo co sie stanie..

tutaj w przedszkolach widzialam maja dzieci starsze i sie bawia tym wozkiem
wkladaja klocki czy inne zabawki i jezdza
wiec jak sie zdecydujesz napewno Nikolas pobawi sie nim pozniej
 
dzieki za opinie jestem jeszcze nie przekonana czy kupie
w obecnym mieszkaniu mamy za malo miejsca no ale moze pozniej tak jak pisze lilka jak maly bedzie mial ze 14 m-cy to moze sie tym pobawi .... poczekam jeszcze
na razie na topie jest wspinanie sie na sofe i chodzenie przy meblach
 
Mirka popieram dziewczyny, my mamy pchacza chicco, Oskar sie nim bawi poki co, ale jak juz zacznie sam chodzic - albo pewnie za raczke to mysle ze mu posluzy, moja mama smiala sie ze ja trzymalam w raczkach linikje i wtedy nie balam sie chodzic sama... wiec mysle ze to tez bedzie czym w tym stylu:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry