reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

I jeszcze pytanko... moja mama upatrzyła jakąś giga kolekcje Teletubisiów na dvd, 13 płyt:szok::-D i mówi, że chce kupić Majce na urodzinki:-) czy to nie za wcześnie???? od kiedy nasze dzieciaczki mogą bajki ogladać???? bo mi się wydaje że chyba jeszcze za wcześnie bedzie....:confused: hmmmmm
Kurcze ja juz nie pamiętam kiedy Antka zainteresowała Tv i teletubisie,ale chyba miał 1,5 roku :dry:
Jedną bajke dziennie oglądał.Uwielbiał ich.Dalej mam te płyty :rofl2:
 
reklama
Dziś krzesełko poszło do ślicznej Nocoli a my zakupiliśmy coś takiego.
Wydaje mi się bardziej stabilne niż to co pokazywałam.
Młody już w tym siedział i nie protestował
B7275_b_1.jpg


No i jeszcze zabaweczke dostał
N1880_d_1.jpg

Niestety ślicznej murzynki nie było w komplecie :no::dry:

No i prześmiesznego przefajnego żółwia,który pływa i śpiewa świetnym głosem podczas pływania:
thumbnailgenerator.ashx
 
Anineczka, sliczne zabawki i super fotelik. Moze mlody woli siedziec na takim, bo jest prawie "dorosle"...

Do nas przyszedl rowerek. Rewelacja. Inga wczoraj jezdzila po nim dwie godziny po mieszkaniu, bo na dwor nie szlo wyjsc, bo lalo jak z cebra:baffled: Wkazdym razie rowerek aktualnie sluzy do wszystkiego i zastepuje krzeselko do jedzenia, bo Inga nie chce z niego wychodzic:baffled::baffled: Zrobie fotki to wkleje tego malego rowerzyste:-)
 
I jeszcze pytanko... moja mama upatrzyła jakąś giga kolekcje Teletubisiów na dvd, 13 płyt:szok::-D i mówi, że chce kupić Majce na urodzinki:-) czy to nie za wcześnie???? od kiedy nasze dzieciaczki mogą bajki ogladać???? bo mi się wydaje że chyba jeszcze za wcześnie bedzie....:confused: hmmmmm
Moze ciut za wcześnie ale zaraz się przyda jak znalazł.Mój Michał uwielbiał teletubisie chyba do 4,5 roku:tak:
 
A i dostaniemy po szwagierce ten pchaczo-jeździk FP bo sam pchacz jak ogladałam to dość niski jest i chyba na moment:dry:zreszta nie wiem dostanę no to będę miała:tak:
 
reklama
Do góry