reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

mirka ja na dzien dobry polecam zwykly nocniczek bo jest on niski i np.moja Mili majac ok.1,5 roczku na nim siedziala
ale potem juz jako 2-3 latka uzywala tego z FP,bo jest on fajnie wysoki i znacznie wygodniej dziecku starszemu siedziec :tak:
 
reklama
Beatko, tak z FP, ma spluczke i nawet papier toaletowy:-D:-D
:szok::szok::szok::szok:no tego nie było z papierem toaletowym:laugh2:

a my kupilismy takiego pchacza Hani wczoraj



narazie Hania uczy sie na nim
na poczatku nie rozumiala o co chodzi,ale Milenka jej pokazala :-D
w sumie Mila lubi nim zasuwc po mieszkaniu a Hania ino patrzy,ale jest postep bo juz pare kroczkow zrobila :-)
Lilka jest super a co on jeszcze ma za funkcje?

jaki nocnik polecacie taki najprostrzy, czy taki na toalete ( tzn ten juz na pozniej ) .........pytanie do doswiadczonych mam
no ja Mirka nie pomogę bo Michała niania odzwyczajała a nie ja:-(ja przyszłam na gotowe ale z tego co pamiętam to nocnika nie lubiał i zaczął na toaletę po męsku:tak:
 
Beatko to jest typowy pchacz
potem jak dziecko bedzie wieksze mozna tam troszke zmienic
nie ma zadnych melodyjek co mnie cieszy akurat :happy:

ale nie moge ze moja 3 latka ma swietna zabawe nim :-D
 
Beatko to jest typowy pchacz
potem jak dziecko bedzie wieksze mozna tam troszke zmienic
nie ma zadnych melodyjek co mnie cieszy akurat :happy:

ale nie moge ze moja 3 latka ma swietna zabawe nim :-D

Narazie zbieram informacje bo cos na roczek chcę kupić no i dziadkowie też a nie wiem co.Wczesniej to nie kupowałam nic takiego z FP czy Chicco dla Michała bo raz ze były drogie wtedy a dwa nie było nas stać na nie:no:
Chcę mieć dla Oli tak ciut fajnych rzeczy ale nie za duzo bo mamy michałowe klocji duże srednie i duplo takze zabawę bedzie miała no i mnóstwo ksiazeczek, puzli ale nic takiego dla zupełnych maluchów
 
no ja Mirka nie pomogę bo Michała niania odzwyczajała a nie ja:-(ja przyszłam na gotowe ale z tego co pamiętam to nocnika nie lubiał i zaczął na toaletę po męsku:tak:

nie przejmuj sie , u mnie tez pewnie bedzie tak samo . Jak sie przeprowadzimy to bede miala mniej czasu dla malego i bedzie mial nianie
ale poki co chce sprowac , raczej jako zabawe niz faktycznie przestawienie na nocik .......jeszcze jest zawczesnie :laugh2:
 
Beatko wiesz ja sobie mysle ze na roczek kupowac pchacza nie ma sensu..
bo nie wiem jak Olusia,ale Hania sie wspina i podtrzymujac jakichs mebli idzie za jedna reke,choc nieporadnie i tego pchacza jej kupilam by mogla sobie latac po mieszkaniu za mna :happy:
pozatym u nas tzrecie bejbe tez skorzysta z Haniowych zabawek wiec jakos tak sie nie martwie ze np.pchacz nie dlugo by sie kurzyl

ale roczna Olka to juz moze nawet sama chodzic :-) wiec tym pchaczem by sie nie nabawila ....chyba:sorry2:
 
nie przejmuj sie , u mnie tez pewnie bedzie tak samo . Jak sie przeprowadzimy to bede miala mniej czasu dla malego i bedzie mial nianie
ale poki co chce sprowac , raczej jako zabawe niz faktycznie przestawienie na nocik .......jeszcze jest zawczesnie :laugh2:
dziecko samo dojrzewa do tego nic na siłę ale zabawa z nocnikiem jak najbrdziej:tak:Mirka sukcesów nocnikowych zyczę:-):tak:
 
Wiem, że temat fotelików już dawno skończony bo wszystkie Skarby od kilku tygodni jezdżą w nowych, aleeee... nie złościecie się na mnie, ale tak bardzo jestem szczęśliwa z naszego, że muszę muszę się pochwalić... :sorry2:kupiony w Niemczech 200 złotych taniej niż w Polsce więc się opłacało:-) poza tym mam nadzieję ze posłuży i następnemu dziecku ;-) a przede wszystkim po prostu nie mogłam się powstrzymać jak tylko go zobaczyłam, wszystkie sprzęty do tej pory miała unisex więc chociaż to;-)
1717p.jpg

Jutro jej strzelę fotkę jak będziemy na szczepienie jechać i Wam wkleję.
 
reklama
I jeszcze pytanko... moja mama upatrzyła jakąś giga kolekcje Teletubisiów na dvd, 13 płyt:szok::-D i mówi, że chce kupić Majce na urodzinki:-) czy to nie za wcześnie???? od kiedy nasze dzieciaczki mogą bajki ogladać???? bo mi się wydaje że chyba jeszcze za wcześnie bedzie....:confused: hmmmmm
 
Do góry