reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Sabinko, my mamy chicco key 1 x- plus, polecam, uzytkujemy juz od ok. 2 miesiecy i jestem zadowolona, a w testach wypadl satysfakcjonujaco:tak::tak:
Anulka o ile pamiętam to dałas za niego 380?Bo na stronie chicco 499:szok:ale przebitka to tak jak ja z tym łóżeczkiem 150 a kosztuje 230 w sklepie już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie moze w piątek
 
reklama
Beatko teraz te Chicco są za 320:-) na allegro:-) też miałąm Priori kupować ale doszłam do wniosku ze chyba lekko przesadzają z ceną;/ a w testach wypadają tak samo wiec juz się nei zastanawiam :-)
 
hej ja tylko chciałam pokazać co wczoraj Tatuś Kacperka kupił mu w Ikey :-)


21601_PE106540_S4.jpg



Kacperkowi bardzo się to spodobało . To jest niby od 18 miesięcy ale Kacperkowi teraz sie to bardzo spodobało wyjęłam tylko takie drewniane rurki bo je mógł by sobie wsadzić do buźki za daleko. Polecam bardzo fajna drewniana zabawka
 
Pusia klocki super tez je widziałam zresztą ja osobiscie lubię takie rzeczy
Sabinko jakoś wczorajsza jestem dasz mi linka do tych fotelików za 320 zł
 
Beatko ja kupuje tak w połowie sierpnia jak mi kasiorka spłynie:-)
i już sie zdecydowałam na 100% na ten Chicco:-) bo ogólnie widziałam go na żywo i mi się podoba:-) i testy tez ma super wiec luz:-)

a Kapikowi własnie zamawiam:-): (zbierałam mu pieniażki przez 2 miesiace do skarbonki:-) ale wczoraj babcia i prababcia mu sypnęły więc ma:-) hihi)

zyr.jpg
 
Sabinko super zyrafka
sama chcialam kupic Hani ale poczekamy i zobaczymy co z polska wyujdzie bo w pl tansza jest ta zyrafa
napisz potem jak Kapik zareagowal na zyrafke:-)
 
Sabinko ale super zyrafka takiej nie widziałam co ona własciwie robi? bo ma jakies otwory na dole

Ja też ten Chicco kupuję i chyba czerwony jutro przelew robię bo mam kaskę za tego Mutsy:tak:
 
reklama
Pusia, klocki suuuuper!!! jak wybierzemy sie do IKEI do kupie:-):-):-)

Sabinko, Beatko foteliki stanilay teraz, a ten jest naprawde fajny:tak::tak::tak:
Beatko co do cen chicco - to tak to jest - jak kupilam wozek - dalam k. 700zł a na ich stronie jest cena 999zl... wiec:szok::szok:

Sabinko, fajowa zyrafa:-):-):-)
 
Do góry