reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Moje dziecko dostało telefon-słuchawkę i garnuszek na klocuszek zFisker Prica i jest tym zachwycony.
Mogę to polecić bo mały się tym tak zajmuje że nawet nie wiem że mam dzicko w domu;-)
 
reklama
Taki oto kojec ma Kapik;-)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    68,1 KB · Wyświetleń: 35
  • 3.jpg
    3.jpg
    65,2 KB · Wyświetleń: 34
Bira super fotelik,też mi sie marzy Tobo z maxi cossi ale cena jest zabujcza.
Anulka ta specrówka bardzo fajna i nie droga,ja dzis podjade sobie obejrzec qunny buzz,posadze Doriana pojezdze.Musze tez juz wybrać jakis fotelik,macie jakies inne typy poza tobi?

Sabinko bardzo fajny kojec ja tez mam podobny na Doriego
 
Women ja jestem na etapie kupowania fotelika a wlasciwie dwoch. Dla Viki mielismy Maxi Cosi Priori XP i teraz zamierzam kupic jeszcze jeden taki , bo Tobi w prawdzie jest nowszym modelem , ale gorzej wypadl w testach i jest duzo drozszy.
 
Bira super fotelik,też mi sie marzy Tobo z maxi cossi ale cena jest zabujcza.
Anulka ta specrówka bardzo fajna i nie droga,ja dzis podjade sobie obejrzec qunny buzz,posadze Doriana pojezdze.Musze tez juz wybrać jakis fotelik,macie jakies inne typy poza tobi?

Sabinko bardzo fajny kojec ja tez mam podobny na Doriego

ja mam Coneco Zenith
 
Taki oto kojec ma Kapik;-)
taki chciałam kupić ale w końcu będę miała łóżeczko turystyczne bo kojca nie przewiozę a i spać na noc nie bardzo prawda Sabinko?

Bira super fotelik,też mi sie marzy Tobo z maxi cossi ale cena jest zabujcza.
Anulka ta specrówka bardzo fajna i nie droga,ja dzis podjade sobie obejrzec qunny buzz,posadze Doriana pojezdze.Musze tez juz wybrać jakis fotelik,macie jakies inne typy poza tobi?

Sabinko bardzo fajny kojec ja tez mam podobny na Doriego
Women ja juz nie wiem Chicco albo maxi cosi ale ten tobi drogi jest
 
co do fotelika to kupuję chicco key1 czy jakoś tak:-)

co do kojca Beatko to Kapik cały pobyt w nim spał:-) położyłam mu prześcieradełko na spód kocyk i super miał;-) ale tak na codzień spać w kojcu to bezsensu;/ a łóżeczko fajniejsze bo złoży sie super i mało miejsca zajmuje chociaż z naszym kojcem się udało bo poszedł na spód bagażnika i na płasko leżał na prawie całej szerokości:-)
 
co do fotelika to kupuję chicco key1 czy jakoś tak:-)

co do kojca Beatko to Kapik cały pobyt w nim spał:-) położyłam mu prześcieradełko na spód kocyk i super miał;-) ale tak na codzień spać w kojcu to bezsensu;/ a łóżeczko fajniejsze bo złoży sie super i mało miejsca zajmuje chociaż z naszym kojcem się udało bo poszedł na spód bagażnika i na płasko leżał na prawie całej szerokości:-)
No właśnie ja chyba bym już w mieszkaniu musiała go sobie na głowę włożć bo tyle tych dziecięcych klamotów mam:-D
 
reklama
Do góry