reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
Wisienka, polecam ten fotelik z ręką na sercu. Jest rewelacyjny, wygodny, montaż chyba szybszy niż cabrio fixa. Nic się nie trzęsie, nie trzeszczy. Pasy łatwo się regulują, jedyne co mi się nie podoba to dosc sztywne nakładki na pasy, ale Indze nie przeszkadzają. Jest naprawdę super. Inga widzi co się dzieje na zewnątrz auta, więc nie daje koncertów, może patrzeć na mnie. Jestem nim zachwycona:-)
 
moje ostatnie zakupy dla malego
bb1blue.jpg


mis1.jpg
 
Mirka zakupy .ładne:tak:łóżeczko mturystyczne do 3 lat tak zapewniaja producenci i do jakis od 15-20 kg
Bira ale kojec składa się na płasko i za cholerę do samochodu się nie zmiesci chyba ze do bagażówki takze odpusciłam sobie
 
Mirka super zakupy:-)
Beatko jestem super zachwycona multiwayem:-) chociaż mój xlanderek jest fajniejszy na sadeckie drogi :-) hehhe ja strasznie chciałam Enjoy..no ale niestety kasiorka zaważyła:-(

a mi koleżanka pozyczyła kojec extra sprawa:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mirka super zakupy:-)
Beatko jestem super zachwycona multiwayem:-) chociaż mój xlanderek jest fajniejszy na sadeckie drogi :-) hehhe ja strasznie chciałam Enjoy..no ale niestety kasiorka zaważyła:-(

a mi koleżanka pozyczyła kojec extra sprawa:-)

Sabinko wrzuć fotki kojca Larvunia też zainteresowana
 
Do góry