reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

A ja sie czaje i czaje na wozek ...i chyba juz mam:-p:-)

u mnie istotny element, by budka byla regulowana mooocno do przodu, by chronila przed wiatrem, deszczem i sloncem:tak: i zeby byl ladny:-p:-p
no i ogladalam na zywo taki
http://www.abc-design.de/display.php?oid=9&m_product_id=4794&m_view=designs&d=705&

kosztuje ok.700zł,
a potem znalazlam na allegro ten sam, ale kolorki z ub. kolekcji

http://allegro.pl/item391283125_wozek_spacerowy_spacerowka_abc_design_amigo_ekstra.html

no i tu kosztuje 333zł... i ma okrycie na nozki, a tamten nie mial...

co myslicie???

co do oparcia, to napisane jest ze rozklada sie do pozycji pollezacej, ale widzilam na zywo i to jest lezaca:tak::tak:
 
reklama
no zapomnialam napisac, teraz mamy spacerowe na 3 kolach - pompowanych, extra duza i wygodna, ale ciezka i na urlop troche nie bardzo... no i ta budka u nas musze doczepiac parasolke p/sloncu, a tak byloby oki... no i u nas nie ma pozycji lezacej, tylk otaka bardziej siedzaca... i palaka brak... ogolenie mamy super wozek dla wiekszego brzdaca... a ta ktora ogladalam ma te funkcje;-)
 
no zapomnialam napisac, teraz mamy spacerowe na 3 kolach - pompowanych, extra duza i wygodna, ale ciezka i na urlop troche nie bardzo... no i ta budka u nas musze doczepiac parasolke p/sloncu, a tak byloby oki... no i u nas nie ma pozycji lezacej, tylk otaka bardziej siedzaca... i palaka brak... ogolenie mamy super wozek dla wiekszego brzdaca... a ta ktora ogladalam ma te funkcje;-)

ja dokładnie z tego samego powodu kupiłam samą spacerówkę-parasolkę. i też teraz mam budke zachodząca nisko żeby słonko nie świeciło jak np mały śpi albo jak sa wiatry. za ciężka na wyjazdy ale na codzień ekstra!

ten wózeczek co pokazałaś to mnie się podoba (wygląda na funkcjonalny) jeśli chodzi o oglądanie na necie. nie widziałam go na żywo więc nie wiem. ale może ktoś ma taką to doradzi.
 
Anulka, Elbra, ja też dlatego kupiłam inną spacerówkę. Mam super trójkołowca, ale jest ciężki i nie zawsze moge go zabrać. U nas budka też bardzo nisko się opuszcza, ale mimo to nóżki musze czymś zasłaniać, no chyba że młoda jest w spodniach. Siedzisko rozkłada się zupełnie płasko, czego niestety nie mogę zrobić w trójkołowcu. Ja jestem z zakupu baaardzo zadowolona.
Co do modelu, jeżeli podoba Ci się ta tańsza wersja to ją kup, zawsze to któraś stówka zaoszczędzona:-) My też tak kupiliśmy fotelik samochodowy, bo czarny był tańszy o ponad 200 to kupiliśmy czarny. Własnie do mnie jedzie z małżem:-):-)
 
A ja sie czaje i czaje na wozek ...i chyba juz mam:-p:-)

u mnie istotny element, by budka byla regulowana mooocno do przodu, by chronila przed wiatrem, deszczem i sloncem:tak: i zeby byl ladny:-p:-p
no i ogladalam na zywo taki
ABC Design | Kollektion 2008

kosztuje ok.700zł,
a potem znalazlam na allegro ten sam, ale kolorki z ub. kolekcji

WOZEK SPACEROWY SPACEROWKA ABC DESIGN AMIGO EKSTRA (391283125) - Aukcje internetowe Allegro

no i tu kosztuje 333zł... i ma okrycie na nozki, a tamten nie mial...

co myslicie???

co do oparcia, to napisane jest ze rozklada sie do pozycji pollezacej, ale widzilam na zywo i to jest lezaca:tak::tak:
Anulka bardzo fajny mnie brakuje w moim tej kieszeni z tyłu bardzo praktyczna tylko zobacz na wagę do ilu mozna ;przewozić około 15 kg to mnie zdziwiło:confused:
A tak super

Jezeli chodzi o ten kojec to chyba wykapowałam ze w kojcu na stałe spać nie mozna ale jest lżejszy i składa się.Fajne łóżeczko Chicco zupełnie nowe wyczaiłam turystyczne oczywiście za 150 zł ale ono jest duże i jakoś nie wyobrazam sobie zeby takie łóżko miało być do spania i zabawy.Dziecko musi kojarzyć że to a nie inne łóżeczko słuzy do spania.nie wiem co mam robić?Ja potrzebuję właściwie do zabawy kojec
 
Beata, a może kup taki kojec z siatką. On wygląda jak łóżeczko turystyczne, ae jest większy. My mamy łóżeczko, ale od kiedy Inga zaczęła się szybciej przemieszczać odmówiła zabawy w nim.

Tatuś przywiózł nowy fotelik samochodowy. Inek jest przeszczęśliwa. Wreszcie wszystko widzi, może z nam pogadać. Jest super.

Fotelik jeszcze w domku:-)
 
Bira supcio fotelik:-) ale pewnie cena też supcio..mi też sie marzy TOBI ale pomarzyć można..ehh

a mi wczoraj przyszedł dla Kapika Chicco Multiway:-) jest suuupppeeerrr;-)
 
reklama
bira właśnie wygodny ten fotelik? poleciłabyś?
łatwo się montuje w samochodzie?:confused:

bo widze że to Tobi ;-) mam zamiar go kupić jak tylko David z tego obecnego wyrośnie.
 
Do góry