reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
super to autko kurcze nie mam teraz kasy zeby kupic małemu ale chetnie też bym sprawiła dorianowi taki prezencik,coz jak tatus odda pieniążki to poszalejemy.
 
anulka moja siostra w auchanie kupiła za 45 czy 49 nie pamiętam, mieszkasz niedaleko to możesz podskoczyć - może akurat jescze będą, zresztą jak chcesz moge się jej zapytać, bo ona tam pracuje :-):-)
 
anulka moja siostra w auchanie kupiła za 45 czy 49 nie pamiętam, mieszkasz niedaleko to możesz podskoczyć - może akurat jescze będą, zresztą jak chcesz moge się jej zapytać, bo ona tam pracuje :-):-)

zapytaj, zapytaj... no i jeszcze jak mozesz ile kosztuje teraz, bo chyba promocja juz sie skonczyla...
dzieki:-)
 
Autko fajne ale nie dla nas bo znając życie musiałabym kupić dwa takie bo moje dzieci nie pogodziłyby się:tak:Chyba kupię kojec-łóżko turystyczne chociaż wcześniej byłam przeciwna bo to kolejny mebel na chwilę.Znajoma pożyczy mi na jakiś czas zeby zobaczyć czy zda on u nas egzamin.Na leżaku Olce juz ciasno a chce siedzieć lezeć i nie wiadomo co jeszcze.Może macie kojec i jak tak to jak się sprawuje?
 
anulka właśnie rozmiawiam przez gg, mówi że juz nie ma, są inne ale badziewne :nerd:


beata
ja mam łóżko turystyczne, szwarierka nam dała to służy małemu jako plac zabaw,
powrzucałam mu tam jego zabawki i siedzi i sie bawi albo podciaga i wstaje trzymajac sie poreczy. 1 dzień to był ryk, ale jakos sie przyzwyczaił
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry