reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

racja, sorka był za 100 nie 1000 ;-):-D:-D nie wiem jak ja to napisałam, chyba śpiąca byłam

fotke załączam w załączniku, jutro czy kiedyś zrobie własne, w cenie była torba, pokrowiec na deszcz, spiworek na nogi no i daszek - jestem bardzo zadowolona.


 

Załączniki

  • 49-3761968MSA69UC483318M.jpg
    49-3761968MSA69UC483318M.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 45
reklama
annineczka kupiłamm w argosie jak coś ;-) chociaż ty już masz wózeczek.
dzisiaj byliśmy na zakupach po jedzonko w supermarkecie to wózek super sie sprawdził i mały też lubi. :tak::-):-) super się prowadzi.
zazwyczaj nienawidziłam tych skretnych kół, zawsze je blokowałam a te są oki i w rzeczywistosci wygladaja na większe niż obrazku.
 
Helloł wieczorowo !!!

Pusia mam pytanko. kiedyś na zdjęciach (albo na filmiku) Kacperek miał taki bębenek co w niego uderzał. jak się to nazywało dokładnie albo jak znajdziesz to na necie to rzuć linka.:cool2:
 
Już piszę tutaj.:-p

Fajny ten bębenek ale myslałam, że tańszy jest:no: no nic rudno obejdziemy się smakiem;-)
Anulka a twój Oskarek bawi się nim jeszcze albo wogóle się bawił??
kupiłam ostatnio ten smaochodzik co Misia pokazywała. Tylko nie było już na niego promovji. Ale jest rewelacyjny. Mały siedzi w nim na ogordzie i się sam bawi:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Elbra, bawi sie bebenkiem, fajny jest - ale my kupilsmy za ok.30zł + przesylka. A stanie idealnym. Moze tez poszukaj na allegro uzywanego.
A co do autka to wlasnie jak jest cena? I gdzie mozna kupic? Mozesz zamiescic fotke?
 
reklama
Do góry