reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

hej

my kupiliśmy taki drążek rozporowy do podciągania i umieściliśmy go w drzwiach a na nim zamontowaliśmy huśtawkę, w ten sposób uniknęliśmy wiercenia w futrynie

Huśtawkę mamy taki drewniany nocniczek z IKEI, raczej dla dobrze siedzącego dziecka, dość solidna bo K. byl trzecim dzieckiem z niej korzystającym i nadal jest jak nowa.

No o Tym nie pomyślałam :-D:tak: Dobry pomysł w razie czego będę pamiętała :tak::tak:
 
reklama
Beatko super wozek i Olenka swietnie sie prezentuje.
Moj bardzo podobny jest do Twojego ale powiem Ci ze gdybym kupila jednak to wlasnie Chicco bylabym duzo bardziej zadowolona:tak:
 
Beatko super wozek i Olenka swietnie sie prezentuje.
Moj bardzo podobny jest do Twojego ale powiem Ci ze gdybym kupila jednak to wlasnie Chicco bylabym duzo bardziej zadowolona:tak:
Karina czsami jest tak ze kupi się niewypał a tu się zgodzę bo jak mówi przysłowie chytry dwa razy traci a co firma to firma droższy ale pewnie lepszy
 
Beatko super wozek i Olenka swietnie sie prezentuje.
Moj bardzo podobny jest do Twojego ale powiem Ci ze gdybym kupila jednak to wlasnie Chicco bylabym duzo bardziej zadowolona:tak:

A Ty Karinko jaki masz wózek ??
A tak w ogóle to będziesz miał na sprzedaż ten wózeczek co ma Beatka ??;-)
 
Karina czsami jest tak ze kupi się niewypał a tu się zgodzę bo jak mówi przysłowie chytry dwa razy traci a co firma to firma droższy ale pewnie lepszy

Pewnie masz racje Beatko tzn moj nie jest zly juz do wozka typu parasolka przyzwyczailam sie tylko nie ma tak opuszczanej budki jak u Ciebie:tak:A ile dalas za swoj ???Ja zaplacilam za swojego 480 zl


A Ty Karinko jaki masz wózek ??

A tak w ogóle to będziesz miał na sprzedaż ten wózeczek co ma Beatka ??;-)

Pusiu ja mam wozek Baby Design model Rider:tak:
Tak bede miala te wozki jutro najpozniej pojutzre musze wyslac do producenta Chicco zamowienie wlasnie

On wyglada tak tylko ja mam czerwony kolor

jutro postaram sie zrobic fotki malego w wozku:tak:
 
Pewnie masz racje Beatko tzn moj nie jest zly juz do wozka typu parasolka przyzwyczailam sie tylko nie ma tak opuszczanej budki jak u Ciebie:tak:A ile dalas za swoj ???Ja zaplacilam za swojego 480 zl




Pusiu ja mam wozek Baby Design model Rider:tak:
Tak bede miala te wozki jutro najpozniej pojutzre musze wyslac do producenta Chicco zamowienie wlasnie

On wyglada tak tylko ja mam czerwony kolor

jutro postaram sie zrobic fotki malego w wozku:tak:

też fajny i nie wcale najtańszy :tak:. Ale ta butka tak mocno naciągana to fajny patent jak wieje i pada. W Mutsy w sumie tez coś takiego mam i już nie raz się przydało.

To ciekawe kiedy będziesz miała na stanie ten wózek no i kiedy zaczniesz sprzedaż internetową :) bo może twoja oferta będzie konkurencyjna ;-):-). My i tak jak na razie czekamy na kasę (może jakaś z nieba zleci :-D:-D)

 
reklama
Do góry