reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Antek nabył to:
E03824_A.jpg


A Matt to:
D12685.jpg
 
reklama
Anineczka my te chustawke zawieszona mamy na belce na tarasie :)a co do tej zabawki co kupiliscie Mattowi to prosze o relacje bo tez na nia sie czaje by kupic w PL :)
 
Lilka jak narazie Matt nie wykazuje dużego zainteresowania. :baffled:
W sumie to jeszcze nie wie do czego służy młotek :laugh2:
Mam nadzieje,że się niedługo dowie,bo w przeciwnym razie jego brachol może sobie przywłaszczyć zabawke :baffled::laugh2:
 
Beata super wozeczek a modelka jeszcze ładniejsza :-):-) ślicznie się uśmiecha na jednym zdjęciu :-):-)


annineczka super ta zabawka dla Matta, też się do niej przymierzałam, ale boje się że mały sobie krzywde zrobi bo on tak zawsze mocno wali w głowe czy nogi jak trzyma grzechotke że nie raz płakał jak sam sie walnał :baffled::baffled::baffled: wię wole nikać takich zabawek


lilka mi się wydawało że to zabawka typowo męska a ty chcesz Hani kupić :-D:-D
fajan ta huśtawka, możesz wstawic fotke jak to u ciebie jest zawieszone?
 
Wisienka wstawie foteczki jak zrobie zdjecia,bo chustawke zawieslismy wczoraj,dzisiaj na podworku nie bylismy bo Hania chora,w sumie chcialam wyjsc ale byl wiatr i podziekowalam,,,a co do zabawki to ja sie kiedys opiekowalam dziewczynka Marysia i ona miala cos takiego i baaaardzo to lubila :)) Anineczka Matt zacznie sie bawic,bo ta Marysia zaczela jakos po 10 miesiacu sie nia interesowac na powaznie :)) wiec na bank i Matt zacznie :))
 
Pusia mam zdjęcia teraz dopiero bo niedawno wróciłam
s5001795wq1.jpg

s5001796za9.jpg

s5001797fn9.jpg

s5001798zy5.jpg

s5001799zr8.jpg

s5001800bg3.jpg

powyzej ta budka z zamkiem rozpinanym
s5001801js4.jpg

a to podnóżek opuszczony w dół
uff to tyle

Jejku jesteś naprawdę kochana:tak: Wózek z każdej strony i widzę że modelce sesja tez sie podobała

Beata fajny wozio :tak:
moja spacerowka-parasolka tez ma taka budke,super opcja jak wieje mocno lub slonce swieci:tak:


ja sie pochwale co kupilismy dziewczynkom:rofl2:



Hania i Milenka wniebowziete :-)

Podoba mi się ta huśtawka :tak: no ale na dwór najfajniejsza. Mieszkanie wynajmujemy więc nie bardzo chciała bym wiercić dziury dodatkowo

Lilka super jak ma sie ogród:tak:

Antek nabył to:
E03824_A.jpg


A Matt to:
D12685.jpg

super te zabawki Bardzo mi sie ta tablica podoba do malowania :tak:
 
Pusia mam nadzieję ze zdjęcia pomoga w podjęciu decyzji.specjalnie pokazałam różne pozycje i jak ta budka zachodzi tylko Ola w pasach nie była bo z garazu jechalismy i nie chciało mi się jej zapinać

Tablica fajna ja juz 3 rózne przerobiłam:-)i na tym zakończę:-D
Myślę ze gratów dla Oli az tak dużo nie będzie bo widzę ze ją auta Michała interesują:-Di nawet jak lezy na brzuch to trzyma sobie w rączce i próbuje jeździć jak Michał po dywanie.
 
hej

my kupiliśmy taki drążek rozporowy do podciągania i umieściliśmy go w drzwiach a na nim zamontowaliśmy huśtawkę, w ten sposób uniknęliśmy wiercenia w futrynie

Huśtawkę mamy taki drewniany nocniczek z IKEI, raczej dla dobrze siedzącego dziecka, dość solidna bo K. byl trzecim dzieckiem z niej korzystającym i nadal jest jak nowa.
 
reklama
Do góry