reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Pusia wózek jest do 36 kg nawet Michał śpiacy w nim jechał:-Dwłaśnie jako jesyny z tych co oglądałam ma siedzisko po spuszczeniu tego na nóżki nie wiem jak fachowo nazwać duże tak ze dziecko spokojnie jedzie



Juz przeglądne w kompie jak znajdę wkleję tutaj a jak nie to cyknę rano jak do przedszkola będziemy jechać i z opuszczonym podnóżkiem też.Tak naprawde to nawet Ola jeszcze "topi" się w nim także spory 3 latek jak najbardziej wejdzie nawet ciepło ubrany bo będzie miejsce:tak:

Kochana jesteś :tak::-). Coś czuję, że na tym wózeczku się skończy :tak::tak: a tamto fachowo chyba nazywa sie podnóżek ;-)
 
reklama
Kochana jesteś :tak::-). Coś czuję, że na tym wózeczku się skończy :tak::tak: a tamto fachowo chyba nazywa sie podnóżek ;-)
Nie ma sprawy ja na szczeście nie planowałam kupna spacerówki bo mam ale jak weszłam po ramę do tamtej spacerówy to wyszłam z nową:baffled:ale ogladałam wszystkie i spędziłam chyba z 2 godziny w sklepie Chicco
Na tym zdjeciu właśnie widać ze ta budka nie do końca jest sciagnięta i jeszcze można ją w dół złozyć jak siedzisko jest w pozycji półsiedzacej i siedzącej bo jak dziecko lezy to nie tak mocno bo ona jakby to napisać ruchoma i z tyłu taka dziura sie robi jutro powklejam zdjecia to może pomoże Pusia podjąć decyzję
 
O mam taki
s50017111fw3.jpg

i rano zrobię z tym podnóżkiem

Fajne i kolorek przyjemny :tak: a Dzidziulka w wózeczku prześliczna:tak::tak::-)
 
Kolorki niestety Pusiu były fajne ale nie na stanie był tylko ten a sprowadzenie by zajęło zbyt duzo czasu.Teraz uwazam ze taki uniwersalny kolor to jest i dla dziewczynki i dla chłopca
A może Karina dostała takie Chicco?
 
Beata fajny wozio :tak:
moja spacerowka-parasolka tez ma taka budke,super opcja jak wieje mocno lub slonce swieci:tak:


ja sie pochwale co kupilismy dziewczynkom:rofl2:



Hania i Milenka wniebowziete :-)
 
reklama
Do góry