reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

reklama
czyli ten odwarzacz to nic nadzwyczajnego?
dzieki:-)

Wisienka no mnie tez wkurza ze taki cichy ten telefon :szok:
my mamy of kors w wersji norweskiej i sama slucajac alfabetu,musialam trzymac przy uchu by slyszec wyraznie jak wymawia sie:baffled:
no to jest zdecydowany minus
 
Jaką papke?
Kurdele niewiem o co chodzi :laugh2:

Chyba pompke Anineczko, do pompowania:D

Ahhaaaaaaaaaaaaa :laugh2::laugh2::laugh2:
Zupełnie niewiem,moja pompka siedzi obok i pisze raport do pracy :cool2:
Taką zdolną mam pompke :rofl2:

ach ta ortografia :-D:-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
na szczwscie anitt zakumala :-p tak to jest jak sie siedzi za granica i nie uzywa polskiego :rofl2:

annineczka to zdolnego masz meza, chyba sobie musial pluca wypluc aby taki wielki samochodzik nadmuchac :szok::szok:
 
Ahhaaaaaaaaaaaaa :laugh2::laugh2::laugh2:
Zupełnie niewiem,moja pompka siedzi obok i pisze raport do pracy :cool2:
Taką zdolną mam pompke :rofl2:


hahha uśmiałam sie z tej pompki :-D:-D:-D.

Co do tego telefonu to mojej siostry synek ma i mi akurat ten cichy dźwięk sie podobał (w porównaniu do wielu strasznie głośnych zabawek wole takie delikatne ciche :tak:) wydaje mi się że dla maluszka takie cichsze sa zdrowsze bo bąble maja delikatny słuch i przynajmniej nic im nie huczy ;-):-) ( ale to tylko moje zdanie :tak:)
 
który z tych wózków jest lepszy waszym zdaniem :

TPL CHICCO ENJOY EVOLUTION, NEW 2008, DISCOVERY (373420720) - Aukcje internetowe Allegro

171.jpg


CHICCO SIMPLICITY NOWOSC 2008 FUEGO NOWOSC (382120812) - Aukcje internetowe Allegro

simfue.jpg



CHICCO *MULTIWAY* +Folia+Pokrowiec+ Barierka !!! (380960487) - Aukcje internetowe Allegro

multiway%20mistral1.jpg

 
reklama
Pusia tak ze zdjecia wydaje mi sie ze ten pierwszy zreszta cos takiego Beatka ma i jest zadowolona:tak:
A tak wogole to jak przyjdzie towar i rozpakuje wtedy bede widziec je to bede mogla powiedziec konkretniej hahahaha:-D
 
Do góry