reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

Zuzka waży 10,300 a wzrostu ma 78 cm ( dzisiejsze wyniki).
Idą z Michasią prawie łeb w łeb , a właściwie główka w główkę.:-D
 
reklama
Mój Mały władował się wczoraj na wagę w warzywniaku,

no co ty...ale jaja:-D:-D:-D,......jak on tam wlazł, co za agent:cool2:

Pagiqq
masz rację......w końcu nie na darmo urodziły sie tego samego dnia...

Znajoma wiecznie mi powtarza ze mała ma niedowge..jakaś porabana....ja widze że to standard u dziewczynek w jej wieku
 
MArtka, to waga stojąca na podłodze w sklepie. Chyba do ważenia całych worków z ziemniakami, albo czegoś innego w dużej ilości. Tak mi się wydaje
 
No to ładnie nam rosnie Michalinka.
Mój synek wczoraj znowu władowal się na wagę w sklepie. 12,7000 ale w ciuchach, butach i z pieluchą. Myślę, że waży ok 12. Idziemy niedługo na bilans, to się okaże ile waży naprawdę
 
aktualnej wagi nie znam, ale wzrost u nas juz ponad 92 cm na stojaco (czyli na lezaco z 96, ale jeszcze sprawdze)
pewnie janek nausei to juz do 100-wy dobil, bo wiem, ze ostatnio wiekszy byl:-D
 
reklama
Ja dzisiaj ważyłam Ignasia....najpierw ja wlazłam na wage...zważyłam sie i popsułam sobie humor:crazy:(2 kg do przodu:wściekła/y:) a potem razem z ignacym, bo sam o dziwo sie bal!!!
Aktualne pomiary mojego syna wygladają tak:wzrost 87cm, waga 12.200....wiec mi jakos urusł i schudł troszke. Ale z tego nawet sie ciesze, bo i tak doooobrze wygląda:tak:
 
Do góry