reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

Ooo, to mnie pocieszyłaś bo moja tez jeszcze sama nie siada, jak ją posadzę to siedzi bardzo stabilnie już.

Jak Julka się nie przewracała na boczki to lakarz kazał ją kulać i załapała:tak:

moja tez sama nie siadzie, a jak jej pomozemy to roznie, raz pieknie siedzi wyprostowana raz sie zatacza :)
ja slyszalam, ze czasem dziecko wczesniej wstanie niz samo usiadzie, roznie podobno z tym jest,
nie widze u niej tez zainteresowania siadaniem, jak jej podam rece to probuje siadac,
ale prawdziwa radosc jest jak pelza po podlodze, bo to juz robi naprawde profesjonalnie :D
 
reklama
Ja Tomka sama zmierzyłam więc nie wiem czy dobrze ale wyszło mi 76 cm..bez stópki bo nie wiem czy ją też mierzyć :) A waga 8900.więc cos chudziutki :)
 
Ja Tomka sama zmierzyłam więc nie wiem czy dobrze ale wyszło mi 76 cm..bez stópki bo nie wiem czy ją też mierzyć :) A waga 8900.więc cos chudziutki :)

no stópki to mi u Zosi nie mierzą. od razu by była o jakieś 10 - 12 cm dłuższa, bo stopy ma jak podolski złodziej :-)
 
Moje dziecię ostatnio mierzone wczoraj ma 80cm i waży ok9kg.

Wow nieźle. Moja ok. 70 cm i ok. 8 kg ale podejhrzewam, że trochę mniej.

Ja Tomka sama zmierzyłam więc nie wiem czy dobrze ale wyszło mi 76 cm..bez stópki bo nie wiem czy ją też mierzyć :) A waga 8900.więc cos chudziutki :)

Mierzy się do pięty (czyli już bez stopy). ;-)
 
Ja muszę jutro zważyć małą, a wzrost też pewnie ok.80 cm bo 1,5 miesiąca temu miała 77 cm i już mi powyrastała z kilku ciuszków...
 
Fikusek..ale ja tez już Tomkowi ciuszki na 80..a nawet większe ubieram..ale te rozmiarowki są tak nierowne że szok!
 
reklama
Do góry