reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

U nas po ubrankach kiepsko widac, bo 74 to juz tak porozciagane byly, ze jak zaczelam zakladac 80 to sa na wcisk hahahah :) 86 wiszą uroczo, ale tragedii tez nie ma, na noce mu zakladam wlasnie rampersy 86, bo wydaje mi sie,ze wygodniej mu bedzie niz w obcislym 80 :)
 
reklama
U nas po ubrankach kiepsko widac, bo 74 to juz tak porozciagane byly, ze jak zaczelam zakladac 80 to sa na wcisk hahahah :) 86 wiszą uroczo, ale tragedii tez nie ma, na noce mu zakladam wlasnie rampersy 86, bo wydaje mi sie,ze wygodniej mu bedzie niz w obcislym 80 :)

tez na noc zakladam wieksze:) sama lubie spac w czyms luzniejszym wiec wydaje mi sie ze malemu tez bedzie wygodniej:)
 
rozmiary na metkach to o kant d... rozbić ! Zosia naprawdę niewielka, myślę, że 70 cm nie ma (baaardzo bym chciała sie dzisiaj zaskoczyć - idziemy za jakieś 2 godzinki do oficjalnego mierzenia - ważenia) a ubrałam jej śpiochy polskiej produkcji rozmiar 80 i na długość moze 2 cm luzu, na szerokość oczywiście bym jeszcze pół Zosi wcisnęła).
 
A moja Zosia przy Waszych dzieciaczkach to maleństwo :-( 68 cm i 8160 i to w pampersie, choć świeżo zmienionym ;-)
Urosła w ciagu miesiąca raptem 1 cm i przybrała ok 200 gram :-( Zaczynam się martwić....
 
A moja Zosia przy Waszych dzieciaczkach to maleństwo :-( 68 cm i 8160 i to w pampersie, choć świeżo zmienionym ;-)
Urosła w ciagu miesiąca raptem 1 cm i przybrała ok 200 gram :-( Zaczynam się martwić....

moim zdaniem nie ma sie co martwic:) wage ma ladna,po prostu moze drobniutka bedzie:) corka moich sasiadow ma roczek i na wilkosc to jak Alan i wazy tez mniej od niego.
 
reklama
Martwię się o tyle, ze my wszyscy wysocy... więc nie wiem czemu Zosia tak wolno rośnie ... no i różne głupoty mi do głowy przychodzą...
 
Do góry