reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

Ja sie zalamalam.Dzis moje dziecie bylo wazone i okazalo sie ,ze przez 3 tyg przybrala az 600g.Wazy juz 7300 a ma 3mce i 3tyg.Nie chce,zeby w przyszlsoci byl z niej maly baleronik.
 
reklama
mm ty sie nie przekjmuj bo moj dopiero jest klusek:-D:-D jutro konczy 3 mieisace i wazy juz 7 kg i troche go czuc jak sie go trzyma i za dlugo nie mozna ale lipa tez bo nie da sie polozyc nie lubil noszenia a teraz nie da sie go polozyc trzeba go nosic:baffled::baffled::baffled: musze szybko zakupic lezaczek bujaczek bo mi sie rece wyciagna:no::no::no:
 
A co ja mam powiedziec jak moja w 7 tyg wazyla 7200 a minely juz 3 kolejne.:sorry2:ciekawa jestem ile wazy,jutro ja zwaze.:tak::dry:
 
Mój Samuel w 6 tyg ważył 6200g, następne ważenie pod koniec sierpnia ale widzę ja szybko rośnie. Najbardziej mnie przeraża szybkość z jaką kolejne rzeczy trafiają do lamusa :szok: no i oczywiście z jaką muszę kupować kolejne ;-).
 
No ladnie Klaudia wazy.Ale ona byla calkiem sporym dzidziusiem.Ciekawe ile nasze kluski beda wazyc w dniu swoich pierwszych urodzin??Cos czuje ,ze na pewno duzo wiecej niz ksiazkowe potrojenie wagi urodzeniowej
 
Witajcie:-), my dzisiaj po szczepieniu, Mati waży 6600 i ma 62 cm, chociaz nam się wydaje, że trochę dłuższy jest, bo pajace na 62 już spakowane i czekają na młodsze rodzeństwo :-D (trochę poczekają :tak:) Mateuszek trochę przeżywa chyba tą szczepionkę, bo od rana był taki radosny, że lekarz przy badaniu nie mógł się nadziwić, że on taki fajny jest i że tak guga nawet do obcych, a potem "zła pani" ukuła go w nóżkę i nie mógł długo zasnąć i tak się zrywał z płaczem...:-(
 
Nasz Krzys przy okazji wizyty u neurologa byl zwazony i w 12 tygodniu wazy 6650 :-):-) :)-(no i kurcze ma nadmierne napięcie mięsniowe i musimy z nim cwiczyc ale o tym w jakims innym wątku popiszę)
 
reklama
Do góry