reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

11 grdnia mając 7 mies. i tydzień ważył 9600 g. Od 3 listopada przybrał 200 g, wzrostu nie mierzą więc nie wiem, ale ciuszki na 74 są na styk.
 
reklama
Stan też z dzisiaj
uwaga uwaga młody prawie dobił do 8kg :-)
Dokładna waga 7920
obwód główki 44
Obwód klaty 47
długości już nie mierzymy tylko wzrost i wzrostu ma 70cm
 
Saruś 2 tygodnie temu na szczepieniu miala 9,1kg i 74cm :) Znowu cos zaczela syzbko rosnac, widac po ubrankach, ktore znienacka zrobily sie za male :)
 
Oluś
10 miesięcy
waga - niecałe 10 kg
wzrost - nie mierzą :wściekła/y: ale ubranka na 80-86 :-)
 
Gabryś
3 lutego 10 miesięcy i waga 8630 :-( Nie dość, że nie chce mu się przybierać, to jeszcze się rozchorował i teraz nie chce jeść :baffled:
 
Dominik na dzień dzisiejszy waży 8300 i mierzy ok. 72 cm (dokładnie nie wiem, bo mam torpedę a nie dziecko i trudno utrzymać go w jednej pozycji na tyle długo, aby zdążyć przyłożyć miarkę :-p
 
reklama
Do góry