reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
My też w przychodni na szczepieniach tylko bylismy. Lekarka kazała w lutym pokazać się na ważenie, ale choróbsk dookoła tyle, a córcia widzę że zdrowa, ładnie się rozwija, rośnie, to mi wystarczy. I na domowej wadze ją stawiałam, to wychodzi że ok.8kg szczęścia mam w domu :happy:
 
Julcia majac 10 miesiecy i 2 dni wazyła 8700. Mało bo tylko 250g przybrała od ostatniej wizyty, ale lekarka stwierdzila ze jest to do zaakceptowania, bo pewnie wiecej sie rusza. I tak faktycznie jest. Mniej nie je nawet probuje wiecej dorosłych dan wiec próbuje sobie racjonalnie to tlumaczyc.
 
Ważyliśmy się dzisiaj na 11 miesięcy i wyszło 8700g. Spadamy poniżej 10 centyla :baffled:
Julian waży mniej (na koniec 11.miesiąca - 8400g), wzrost i obwód głowy są na 50 centylu, i nie usłyszałam od periatry, że to jest problem. :tak: Póki je normalnie, czyli 220g obiadku+70g deseru, 2x250g gęstej kaszki i 3xpierś, śmiaje się i jest zadowolony to nie będę się martwić. :tak: Widocznie taka jego uroda. :-p
 
Ostatnia edycja:
hanut na 10 msc niecale wazy 8060 i 74 cm

co do bilansow to hanut miala jeden na 3 msce i jeden na 9 msc a nastepny przy szczepieniu na rok
 
reklama
my mamy 7.800 na przeszło 10 miesiecy -mała nisko w centylach ale zagłodzona to nie jest -zadowolona usmiechnieta a waga kontrolowana co tydzien...
 
Do góry